OFPOF

Geekbench'te Nokia 8'in Android 8.0 Çalıştırdığı Görüldü

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Geekbench'te Nokia 8'in Android 8.0 Çalıştırdığı Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Benchmark sitesi Geekbench'te Nokia'nın yakın zamanda çıkarmayı planladığı Nokia 8 akıllı telefonu görüntülendi.

Şimdiye kadar, Nokia 8 amiral gemisi akıllı telefonun 16 Ağustos'ta Londra'da düzenlenecek bir etkinlikte duyurulacağı biliniyor. Son olarak akıllı telefonun, Geekbench veritabanına 'Unknown Heart' ismini kullanarak önemli özelliklerini gösterdiği fark edildi.

Önceki benchmark listesinde Nokia 8, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile çalışacak şekilde listelenmişti ancak son Geekbench listesinde gerçekten ilginç bir şey var. Buna göre, yaklaşmakta olan HMD Global'in amiral gemisi akıllı telefonu, yaklaşan platform yinelemesi olan Android 8.0 O yüklemeye hazır olacak.

Geekbench listesinde Nokia 8 olduğu iddia edilen akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 835 SoC yonga seti ile geleceği gösteriliyor. Ayrıca, bu işlemcinin 4 GB RAM ile eşleştirileceğine inanılıyor. Geekbench listesinde gelecek Nokia akıllı telefonunun tek çekirdekli testte 1789 puan ve çok çekirdekli testte 6494 puan almış olduğu görünüyor.

Bu listenin orijinal olduğu ortaya çıkarsa, Nokia 8'in Android 8.0 platformu ile önceden yüklenmiş ilk akıllı telefon olmasının büyük bir olasılığı var. Öte yandan Nokia 8'in Android 7.1.1 Nougat ile daha önce önerildiği şekilde başlatılması ve şu anda test aşamasında olan Android 8.0 O güncellemesi alma şansı var.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık