OFPOF

Ekim Ayında Yeni Bir Surface’in Tanıtılması Bekleniyor

-
232
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ekim Ayında Yeni Bir Surface’in Tanıtılması Bekleniyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft’taki kaynaklara göre Verge yeni Surface cihazın LTE desteği olmasını da beklediğini açıkladı.

Microsoft, Ekim ayında yeni bir Surface aracı başlatacağını açıkladı. Bununla birlikte, yazılım devi hangi Surface cihazının başlatılacağı henüz belli değil.

Verge'nin açıkladığı haberde, Microsoft'un şirketlerin VP'si olan Panos Panay'ın Londra'daki Microsoft Future Decoded etkinliğinde konuşacağını doğruladı. Etkinlik 31 Ekim - 1 Kasım tarihleri ​​arasında yapılacak.

Microsoft, ARM destekli Windows 10 aygıtlarının işbaşında olduğunu ve şirketin bu yıl bu aygıtların başlatılacağını vaat ettiği de belirtildi.

Bunu göz önünde bulundurarak, “Future Decoded” etkinliğinde Qualcomm Snapdragon ile çalışan bir Surface cihazı görebilmemiz kesinlikle mümkündür. ARM gücüne sahip cihazların başlangıçta Windows RT'yi çalıştırması bekleniyordu, ancak artık cihazların Windows 10 S'nin bir varyantı tarafından desteklendiğini görme ihtimalimiz var.

Ayrıca, güncellenmiş bir Surface Book ve Surface PC'nin yanı sıra Intel'in "yeni" 8. nesil işlemcilerini çalıştıran yeni Surface Pro ve Surface Laptop'u görmek istiyoruz. Intel'in 8. nesil mobil işlemcileri çekirdek sayılarını iki katına çıkardı ve Intel'in yüzde 40'lık bir performans sergilediğini iddia ediyor. Haberlere ve son gelişmelere göre LTE'yi de destekleyen bir Surface Pro cihazını görmenin mümkün olduğunu düşünüyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık