OFPOF

Comio Akıllı Cihazlar İçin Yeni Hedefler Açıklandı

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Comio Akıllı Cihazlar İçin Yeni Hedefler Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli akıllı telefon üreticisi Topwise, Mart 2018'e kadar Hindistan'da bir milyon Comio telefonu satmayı hedefliyor.

Orijinal cihaz üreticisi Çin'den Hintli pazara giren en yeni oyuncu olan Topwise Communication, Mart 2018'e kadar 'Comio' markalı akıllı telefonlardan yaklaşık bir milyon adet satmayı hedefliyor.

Comio, Hindistan'daki Samsung, Xiaomi ve Micromax'la yarışacak ve 6000 ila 10,000 Rs arasında fiyatlandırılan üç yeni cihaz duyurdu.

Comio CEO'su Sanjay Kumar Kalirona PTI'ye verdiği demeçte, "Stil, güç ve ekonomi gibi önermelerle farklı kullanıcıları hedefleyen üç cihaz başlattık. Mali sürenin sonuna kadar yaklaşık bir milyon cihaz satmayı umuyoruz" dedi.

Cihazların yalnızca çevrimdışı perakende mağazalarında bulunabileceğini de sözlerine ekledi.

Yetkili, "15.000 perakende pazarda satışa sunulacak ve başlangıçta ülkenin kuzey ve batı bölgelerinde odaklanıyor ancak Ocak-Mart çeyreğine kadar pan-Hindistan varlığı söz konusudur" dedi.

Kalirona, şirketin cihazlarını, Hindistan pazarının yaklaşık % 35'ini oluşturan ve güçlü bir hızda büyüyen Rs 6,000-10,000 aralığında konumlandırdığına işaret etti.

"Bu segmentteki kategori liderleri olmak istiyoruz. Herhangi bir noktada piyasada yaklaşık altı cihazımız olacak" dedi.

Hindistan, dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon pazarlarından biridir. Artan veri tüketimi ve düşen veri fiyatları nedeniyle, çok sayıda özellikli telefon kullanıcısı da akıllı telefonlara geçiyor ve uygun fiyatlı cihazlar arıyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık