OFPOF

Çift Arka Kameralı Moto X4, Özellikleriyle Amazon Alexa ve IFA 2017'de

-
275
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çift Arka Kameralı Moto X4, Özellikleriyle Amazon Alexa ve IFA 2017'de
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Birkaç sızıntı ve söylentiden sonra, Moto X4'ün nihayet resmi bilgileri IFA 2017 teknoloji fuarında ilan edildi.

Moto X4, su ve toz direnci için IP68 sertifikasına sahiptir. Moto X4'ün en önemli özelliği, gerçek zamanlı derinlik efektini yakaladığı iddia edilen çift arka kamera kurulumudur. Çift arka kameranın yer işareti, nesne tanıma, kartvizitler, barkodlar ve QR kodlarını taramak için kullanılabileceği belirtiliyor.

Görünüşe gelince, Moto X4'ün tanıdık bir cam ve metal tasarımı bulunuyor. Cihazın önü ve arkası Gorilla Cam ile korunuyor. Çift kamera modülü, hafif çıkıntılı dairesel bir siper içine yerleştirilmiştir. Orta sınıf olan Moto X4 akıllı telefon, 5.2 inç FHD 1080p ekrana sahiptir.

Moto X4, 2.2GHz oktav çekirdeği Snapdragon 630 SoC ile güçlendiriliyor. Cihaz iki çeşit olarak ilan edildi - ABD ve Avrupa pazarları için 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi, diğer global pazarlar için ise 4GB RAM ve 64GB depolama alanı. 3000mAh batarya, yalnızca 15 dakika içinde 6 saate kadar kullanım süresi tanıyan Turbo Şarj Desteği desteği ile akıllı telefonun kaputunun altından güç sağlıyor. Akıllı telefon Android 7.1.2 ile piyasaya çıkıyor. Cihazda 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC, GPS, 3.5 mm ses jakı ve USB Tip-C bağlantı noktası bulunuyor.

Moto X4, yukarıda belirtildiği gibi Dual Autofocus Pixel teknolojisi ve arka tarafında geniş açı lens bulunan bir çift kamera ayarı yapıyor. Çift kamera teknolojisi, birincil 12MP sensör ve bokeh etkisi adı verilen alan derinliğini yakalama yeteneğine sahip bir ikincil 8MP sensörden oluşuyor. Landmark Algılama özelliği, kullanıcıların kamera uygulamasında yer bilgilerini almasına yardımcı oluyor ve Yüz Filtreleri özelliği, fotoğraflara ve videolara animasyon eklemesine izin veriyor. Ön tarafta ise f / 2.0 diyaframı ve düşük ışıklı uyarlanabilir modu ile LED flaşlı 16MP selfie kamerası bulunuyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık