OFPOF

Çift Arka Kameralı Lenovo K8 Plus Piyasaya Çıkıyor

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çift Arka Kameralı Lenovo K8 Plus Piyasaya Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lenovo K8 Plus'ın 6 Eylül'de Hindistan'da piyasaya çıkacağı doğrulandı. Lenovo K8 Plus, şirketin K8 serisinin ikinci cihazı olacak.

Tıpkı geçen ay açıklanan Lenovo K8 Note gibi, K8 Plus ayrıca ikinci bir arka kamera eklentisi ve Android Nougat sürümünü çalıştıracak. Bu özellikler haricinde, Lenovo K8 Plus'ın Geekbench listesinde diğer özellikleri de görüldü. Akıllı telefonun, sekiz çekirdeği olan MediaTek MT6757CD işlemci tarafından çalıştırıldığı söyleniyor. Yonga seti 3GB RAM ile eşleştirilecek. Yazılıma gelirsek, akıllı telefon Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Flipkart'ın teaser sayfasına geri dönünce, Lenovo K8 Plus'ın kapsamlı bir VR deneyimi ve programlanabilir bir müzik anahtarı için TheaterMax'a sahip olacağı açıklandı. Bunun dışında, akıllı telefonun arka tarafına monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı ve üst kısmında 3.5mm kulaklık giriş jakı bulunması bekleniyor. Şu anda, telefonun kamera yapılandırması, ekran boyutu, ekran çözünürlüğü ve pil kapasitesi hakkında herhangi bir bilgiye erişilemiyor. Fiyatlandırma konusunda ise K8 Plus'ın fiyatı Hindistan para birimi ile 10,000 Rs ile 13,000 Rs civarında olacağı söyleniyor.

Lenovo K8 Plus, iki farklı hafıza çeşidi ile piyasada yer alabilir. Ayrıca akıllı telefonun bir Flipkart özelliği olacak. Eğer bir Lenovo K8 Plus satın almayı planlıyorsanız, Lenovo'nun e-ticaret web sitesine göz kulak olmanızda fayda var.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık