OFPOF

Beklenen Amiral Gemisi Xiaomi Mi 6 Sonunda Duyuruldu

-
379
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beklenen Amiral Gemisi Xiaomi Mi 6 Sonunda Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM ve çift kamera ile gelen Xiaomi Mi 6, Çin'de duyuruldu.

Xiaomi bugün çok beklenen Xiaomi Mi 6'yı Çin'deki bir lansman organizasyonunda duyurdu. Xiaomi Mi 6 cihazında bulunan ana özellikler arasında Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, dört taraflı kavisli 3D cam ve 6 GB RAM ile donatılmış olması ön plana çıkıyor. Dört kenarlı 3D cam, cihaza Xiaomi Mi 5'ten çok daha farklı bir tasarım ile çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.

Xiaomi, dört taraflı 3D camı tamamen mükemmel görünüme kavuşturmak için 12 gün süren işlem ile birlikte 40 adımlı bir süreci nasıl tamamladığını ayrıntılarıyla anlattı. akıllı telefon, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı, parlak paslanmaz çelik kasası ile birlikte geliyor. Burada dikkat edilmesi gereken ilginç bir nokta ise Xiaomi'nin Mi 6'nın yan taraftaki SIM kart girişi de dahil olmak üzere sıçramaya karşı dayanıklı olduğunu iddia etmesi oldu.

Xiaomi gözleri korumak için ekrandan gelen mavi ışığı azaltacak şekilde azaltılmış bir parlama moduna sahip Mi 6'da göz bakımı olan 5.15 inç ekran ekledi. Ekran 4096 akıllı arka aydınlatma ayar seviyesi ile birlikte 1 nit 'ultra-karanlık gece ekranı' ile birlikte geliyor. Şirket arka taraftaki ikili kamera kurulumu ile kesintisiz bir şekilde bütünleşen bir tasarımın yanında ön camda da bir parmak izi sensörü ekledi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık