OFPOF

Beklenen Akıllı Cihazlar Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL Satışa Çıkmaya Hazır

-
250
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beklenen Akıllı Cihazlar Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL Satışa Çıkmaya Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni Google akıllı cihazları Apple iPhone X için tehlike oluşturabilir mi?

Geçtiğimiz yıl yeni Pixel markasının lansmanından sonra google, herkesin Pixel'in ardıllarını ve Pixel XL'ın açıklanmasını beklediği donanım olayı için bir başka tarihte planladı. Açılış, Google'ın yalnızca Pixel ürün grubunun haleflerini değil, Google Home bağlı hoparlörün daha küçük bir versiyonunu, tamamen yeni bir Pixelbook'u ve hatta Daydream View VR kulaklık setini yenilediği 4 Ekim'de açıklanacak.

Ancak Pixel 2 ve Pixel 2 XL gibi dedikodu üreticilerinin etiketlediği Pixel ve Pixel XL'in ardıllarıyla Google'ın neler başarabildiğini görmek ilginç olacağından her yıl olduğu gibi yeni akıllı telefonlar üzerinde yoğunlaşılıyor.

Şimdiye kadar gördüğümüz çeşitli söylentilerden ve sızıntılardan elde edebileceğimiz kadarıyla gerçekten fazla değil.

Hem Pixel 2 (HTC tarafından oluşturulmuştur) hem de Pixel 2 XL (LG tarafından üretilmiştir), hepsi bu kadar özel olmayabilir. Bunun nedeni, her iki cihazın da piyasada bulunan en prestijli amiral gemisi akıllı telefonlarına benzer özelliklerde olması bekleniyor. Pixel 2'de 'Kenar Algılama' özelliği bekleniyor, ancak HTC U11'de bunu kullananların çoğuyla başlamak mümkün değil. En son söylentilerden Google'ın Qualcomm Snapdragon 836'yı gözden kaçırma ihtimali var. Geçen yıl, Google, 820 yonga seti ile diğer markaların hepsine sıkışmış bir Qualcomm 821 kullanan ilk marka olma avantajına sahipti. Yeni yonga eski fiyatla yaklaşık yüzde 10 daha hızlıydı ve ne kadar fiyat ve değer arasındaki farkı haklı çıkarmaya çalışsa da, Pixel en yeni yongaya sahipti ve herkesi heyecanlandırmak için yeterliydi.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık