OFPOF

Başlangıçta 3-4 Milyon Adet iPhone 8 Satışa Sunulacak

-
462
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Başlangıçta 3-4 Milyon Adet iPhone 8 Satışa Sunulacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın amiral gemisi akıllı telefon serisi ile ilgili şimdiye kadar pek çok söylenti çıktı.

Apple her zaman yeni akıllı telefonlarını Eylül ayında duyurur. Bu yüzden Apple fanları, iPhone 8 görmek için sadece birkaç ay daha beklemek zorunda kalacaklar. Bununla birlikte, pek çok rapor, bileşenler tedarikçilerinin karşılaştığı bazı üretim sorunları nedeniyle iPhone 8'in başlatılmasının gecikeceğini söylüyor.

Söylentilere göre, Apple'ın bileşen tedarikçileri, Samsung'un OLED panelleri ve kablosuz şarj ünitesi de dahil olmak üzere bir Dizi yelpazeyi istenilen üretim programına uydurmayı zor buluyor. Kablosuz şarj kartı hala çok fazla ısınıyor. Ayrıca istenen kalite ve miktara göre küçük yığın anakart üretmede başarısız oluyorlar.

DigiTimes adlı bir web sitesi, iPhone 8'in Eylül yerine Ekim-Kasım'da piyasaya sürüleceğini iddia etti. İnternet sitesi ayrıca, "eğimli OLED panellerinin laminasyon işlemi ile ilgili teknik sorunlar ve 3D algılama sisteminin benimsenmesinin yeni iPhone cihazlarının gecikmesine neden olabileceğini" söyleyerek gecikmenin nedenini açıkladı.

DigiTimes'a göre, başlangıçta iPhone 8 sadece 3-4 milyon adet satış için mevcut olacak. Bunun arkasında ise OLED ekranının oluşturduğu sıkıntı bulunuyor. Samsung, Apple'a OLED panelleri tedarik etmeyi taahhüt ederken, yaklaşan iPhone'un sadece 3-4 milyon adetlik kısmı, cihaz piyasaya sürülmeden nakliye için hazır olacak.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık