OFPOF

Asus Zenfone 5, 2018 Yılı Mart Ayında Duyurulabilir

-
309
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Asus Zenfone 5, 2018 Yılı Mart Ayında Duyurulabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Asus'un akıllı telefon serisi Zenfone için çıkaracağı bir sonraki cihaz önümüzdeki sene Mart ayında satışa çıkacak gibi görünüyor.

Asus kısa bir süre önce Zenfone 4 serisi akıllı telefonlarını küresel pazarda bazı ülkeler için satışa sundu. Seride Zenfone 4 Selfie ve Zenfone 4 Selfie Pro da dahil olmak üzere 6 yeni cihaz yer almıştı.

Yeni serinin çıkmasından kısa süre sonra dedikodu çarkı bu kez bir sonraki akıllı telefon serisi için dönmeye devam etti. Digitimes tarafından yayınlanan bir habere göre Asus CEO'su Jerry Shen, Zenfone 5 serisi akıllı telefonların Mart 2018 içerisinde bir günde duyurulacağını belirtti. Eğer alınan bu bilgi doğruysa ve Zenfone 4 serisinin bazı cihazlarının bu yıl Kasım ayında çıkacağı göz önüne alınırsa Zenfone 5 serisi gerçekten erken çıkacak gibi duruyor.

Yayınlanan habere göre Shen, Asus'un son yeniden yapılandırma süreci ile birlikte akıllı telefon pazarında büyüme eğiliminde olduğunu iddia etti. Bu yılın son çeyreğine sadece bir hafta kalmışken Asus kâr dönemine yaklaştığını iddia etti.

Kanıt olarak Zenfone 3 akıllı telefon serisi Rusya, İspanya, İtalya ve Fransa gibi pazarlarda güç kazanmaya başladı. Aynı durumun bu pazarlardaki Zenfone 4 serisinde sunulan son tekliflerle devam etmesi bekleniyor. Asus ayrıca, daha fazla satış yapmak için yol açacaklarını umarak Avrupa'daki operatör şirketlerle olan işbirliğini genişletmeye çalışıyor.

kaynak(gizbot.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık