OFPOF

Asus ROG GX800: Republic Of Games Serisi Devam Ediyor

-
369
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Asus ROG GX800: Republic Of Games Serisi Devam Ediyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Asus dünyanın en güçlü laptopu olarak tanıtımını yaptığı Asus ROG GX800 raflardaki yerini aldı.

Asus’ Republic of Gamers (ROG), Asus ROG GX800'ü piyasaya sürdüğünü açıkladı. Şirket, bu dizaynın ve geliştirmenin şu anda gezegende en güçlü laptop olduğunu iddia etti. Bununla birlikte, GX800 SLI yapılandırmasında Nvidia GeForce GTX 1080 ile donatılmış olarak gelen cihaz ilk piyasa pazarı giriş fiyatı olarak (Hindistan piyasasında) 7,97,990R $ 'lık etiket ile raflardaki yerini almaya başladı. GX800 ayrıca, sıvı soğutma modülü aracılığıyla dizüstü bilgisayarı soğutan Hydro Overclock sisteminin gelişmiş bir sürümüyle birlikte gelmektedir. Böylelikle hem overclock konusunda muhteşem deneyimler bizi bekliyor hem de ısınma sorunlarına veda ediyoruz. Bu yeni geliştirilen teknik ve dizayn ile kullanıcıların GX800 frekanslarını 3.2GHz'den 4.4GHz'ye yükseltmesine yardımcı oluyor.

Spesifikasyon tarafında, GX800'de 18 inç ekran ve 4K UHD çözünürlük bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar, sanal gerçeklik kulaklıklarına destek ekleyen Nvidia G-Sync teknolojisi ile donatılmıştır. GX800, kullanıcının tercihlerine göre herhangi bir konfigürasyonda programlanabilen ROG Aura RGB LED ışıklarına sahip Mekanik Taktik Gelişmiş oyun (MechTAG) klavyesi ile birlikte gelmektedir. Klavyedeki her tuş ayrı olarak programlanabilir. GX800, sıvı soğutma kullanan ilk oyun dizüstü bilgisayarı olan GX700'ün başarısını gerçekleştiriyor.

Asus, 3DMark kıyaslama yazılımındaki Fire Strike Ultra testinde GX800'in 10395 puan aldığını iddia ediyor. Makine iki 330W güç adaptörü ile birlikte çalışmaktadır.

Soğutma modülünün, soğutucuya, pompa ve işlemci ve grafik kartı çevresinde dolaştırıldıktan sonra ısıyı dağıtmasına yardımcı olan iki radyatör bulunmaktadır. Şirket, hız aşırtma sisteminin makinenin 90fps'in üzerindeki kare hızlarıyla düzgün VR deneyimi yaşattığını da bildirdi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık