OFPOF

Asus Go Serisini Zenfone Go 5.5 ile Genişletiyor

-
311
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Asus Go Serisini Zenfone Go 5.5 ile Genişletiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tayvanlı teknoloji lideri ASUS, Hindistan'da orta menzilli bir akıllı telefon olan Zenfone Go 5.5 cihazını satışa sunarak Go serisini genişletiyor.

Zenfone Go 5.5 akıllı telefonunun Hindistan pazarındaki lansmanı ile ilgili olarak, ASUS Hindistan Bölge Müdürü Peter Chang, "Zenfone Go'nun önceki sürümlerinin başarısı ile bu seriye olan geniş talebi karşılamak üzere genişlettik." dedi. "Bu akıllı telefonun ülke genelindeki kullanıcılarımızın dijital yaşamda yaşamalarına yardımcı olacağından eminiz." diyerek sözlerini sürdürdü.

Bu telefon heyecan verici özelliklere sahip olacak ve Kömür Siyahı ve Şeffaf Altın olmak üzere 2 farklı renkte piyasaya çıkacak.

5.5 inç HD IPS ekran ile Zenfone Go 5.5, güzelliğin ve gücün mükemmel bir birleşimi olarak adlandırılabilir. Ergonomik kavislere sahip tasarımı, cihazın kendisini güvende hissetmesini ve son derece rahat tutulmasını sağlıyor.

Telefon, ses seviyesini ayarlamada ve selfie çekmeye yardımcı olan fiziksel bir arka anahtarla son derece sezgisel bir kontrol düzeni ile geliyor. Ayrıca, telefonunun sürekli kullanılmasından gözleri koruyan dahili Bluelight Filtresi de bulunuyor.

Zenfone, 5.5 f/2.0 diyaframı ile 13 MP ve 5 MP PixelMaster arka ve ön kameralara sahip olarak geliyor. Arka kamera, yüksek kalitede, keskin ve net fotoğraflar çekmek için çift LED gerçek-tonlu flaşa sahip olacak.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık