OFPOF

Apple’ın Yeni Cihazı iPhone X 1.000 Dolar Olabilir

-
293
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple’ın Yeni Cihazı iPhone X 1.000 Dolar Olabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın yakın zamanda tanıtması beklenen iPhone X için fiyat etiketi iddiası ortaya atıldı.

Medyada çıkan haberlere göre, iki yeni akıllı telefonun "iPhone 8" ve "iPhone 8 Plus" olarak adlandırılacağını da ekleyerek yaklaşan Apple'ın yeni ve farklı iPhone cihazı "iPhone X" olarak adlandırılacak ve yaklaşık 1.000 dolara fiyatlandırılması bekleniyor.

Pazar günü geç saatlerde Apple'ın haber sitesinde 9to5Mac tarafından bildirilen yeni cihazlar, 12 Ekim'de California'daki yeni merkezindeki Steve Jobs Salonu'nda düzenlenecek olan Apple'ın mega etkinliğinde açıklanacak.

Steve Troughton Smith adlı bir geliştiriciye göre, iPhone 8'de ve iPhone'da her ikisinde de 3 GB RAM yer alıyor. 

9to5Mac ise "Kamera teknolojisi bakımından Smith, iPhone X'in 60 fps'de 4K video ve 240 fps'de 1080p video desteği olan 12 MP arka yüz kameraya sahip olacağını söylüyor" diye belirtti.

iOS 11 GM, Apple'ın 6 çekirdek, iki yüksek performanslı çekirdeği ve dört yüksek verimli çekirdek özellikli yeni A11 işlemcisini ortaya çıkardı.

The Verge'ye göre, 3D yüz tarayıcısı, kablosuz şarj cihazı ve Apple TV ile ilgili bazı yeni açıklamalar yapıldı.

"Face ID'yi, yalnızca telefonunuzun kilidini açmakla kalmadınız, ayrıca iTunes ve App Store'daki satın alımları onaylamak için de kullanabilirsiniz" diye ekledi. iPhone modellerinden bir tanesi kablosuz olarak ücretlendirilebilir. Smith ayrıca Apple TV'nin 4K çözünürlüğüne sahip olacağını belirtti.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık