OFPOF

Apple, Yeni Bir 9.7 İnç iPad Ürününü Tanıttı

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, Yeni Bir 9.7 İnç iPad Ürününü Tanıttı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ayrıca yakın zamanda iPad Mini 4, iPhone SE ürünlerin de daha fazla depolama alanı olacağı açıklandı.

Daha önceki söylentiler ve dedikodulara nazaran 10.5-inçlik iPad gelmedi, ancak dün Apple yeni iPad ürünü ile yine çok beğenildi. Bununla birlikte, lansmanlarda kullanılan “brand new” kelimeleri ancak teknik bir anlamda geçerli olmaya başladı diyebiliriz.

Yeni iPad sadece iPad olarak adlandırılıyor ve iPad Air 2'nin yerini alıyor. Apple'ın yaptığı yeni ürettiği cihaz ile serinin de adını değiştirmiş oldu ve SoC'yi iPhone 6s serisinde bulunan A9 yongası ile geliştirildi. Daha güçlü bir iPad Pro serisinde A9X SoC kullanılacağı da belirtilenler arasında.

Yeni model, yerine geldiği cihazdan aslında biraz daha kalın ve fraksiyonel olarak daha ağır.

iPad, yalnızca Wi-Fi veya Wi-Fi + Hücresel seçeneklerle 32GB ve 128GB boyutlarında sunuluyor. Temel Wi-Fi modeli için fiyatlar 329 ABD Doları ile başlıyor ve 128GB Wi-Fi + Hücresel model fiyatı ise 559 dolara kadar çıkabilir. Elbette bunların ABD fiyatları olduğunu unutmayın. Cihaz henüz Türkiye, Arabistan ve Hindistan'da piyasaya çıkmadı ve fiyatlar kesinlikle daha yüksek olacaktır.

iPad Mini 3 de durduruldu ve iPad Mini 4 fiyat düşürdü. Ayrıca yeni 128GB model de mevcut hale getirildi.

iPhone SE, daha eski 16GB ve 64GB seçeneklerini değiştirerek 32GB ve 128GB'lık yeni depolama seçenekleriyle güncellendi. Fiyatlandırma ise hemen hemen aynı olacak.

Ayrıca beklenmedik bir şekilde Apple dün kırmızı renkli iPhone 7 ve 7 Plus'ı piyasaya sürdü.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık