OFPOF

Apple, WWDC'de Kendi Siri Hoparlörünü Duyurabilir

-
245
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, WWDC'de Kendi Siri Hoparlörünü Duyurabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ABD'li teknoloji devi Apple, Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda Siri Akıllı Hoparlör ile karşımıza çıkabilir.

Apple'ın üst düzey Siri hoparlörünü satın almak isteyen kullanıcılar artık daha fazla beklemek zorunda değiller. Evet, tarih yaklaşıyor. Apple analisti Ming-Chi Kuo'ya göre, şirket yeni akıllı hoparlörünü Haziran ayında yapılacak olan yıllık dünya Geliştiriciler Konferansı'nda (WWDC) açıklayacak.

Herkesin beklediği gibi, Apple'ın akıllı hoparlörü Amazon Echo ve google Home'dan daha pahalı olacak. Cihazın Amazon Echo'dan daha yüksek bir fiyat etiketi ile gelebileceği söyleniyor. Bu da cihazın ABD'de en az 189 dolar olacağı anlamına geliyor. Bu akıllı hoparlörün, iPhone 6 / 6s telefonlara kıyasla bilgi işlem gücünün daha fazla olması ve aynı zamanda bir woofer içermesi cihazın fiyatının yüksek olmasına neden olacak.

Piyasada bulunan diğer akıllı hoparlörlere eklenen müzik akışını ve Nesnelerin İnternetini (IoT) denetleme gibi bazı özelliklere sahip olacak.

Sonny Dickson, geçtiğimiz hafta Apple'ın 2017 WWDC olayında akıllı hoparlörü duyurabileceğini iddia etti. Dickson, cihazın tasarımının Mac Pro'dan ve UE Boom'un tel örgü tasarımından esinleneceğini söyledi. Hatta iOS'un bir varyasyonunu çalıştıracağını söyledi.

Öte yandan Kuo, cihazın duyurulma olasılığını açıklamış ancak görünümüyle ilgili herhangi bir bilgi vermemişti. Hatta bazı kaynaklar Apple'ın bu hoparlör sisteminde Beat'in ses teknolojisini barındırabileceğini söylüyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık