OFPOF

Apple iPhone X Yeni Dinamik Duvar Kağıtları ile Geliyor

-
528
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple iPhone X Yeni Dinamik Duvar Kağıtları ile Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

AT & T logosuna sahip iPhone X görüntüleri Reddit Apple dizinine sızdırıldı ve dinamik duvar kağıtları görüntülendi.

Apple iPhone X, iPhone Ten olarak telaffuz ediliyor ve çelik bir çerçeve ile bir arada tutulan yeni bir cam tasarımıyla geliyor. Yeni iPhone ayrıca Apple iPhone 8 serisi gibi arka tarafında 12 MP + 12 MP kamera kurulumu ile birlikte geliyor ve Portre Stüdyosu Aydınlatması (beta) için destek sağlıyor. Kenar azlığı olan ekran sayesinde iPhone X ön yüzde Dokunmatik Kimliğe sahip değil. Bunun yerine Apple bunu düşük ışıkta bile çalışacağını söylediği FaceID ile değiştirdi.

iPhone X'in ön yüzü FaceID ile birlikte 5.8 inç kenardan keneye kadar çerçevesiz ekrana sahiptir. Cihazın ön ve arka kısmını da gösteriyor ve dikey olarak yerleştirilmiş çift arka kameraların kısa bir görüntüsü var.

Apple iPhone X ön siparişleri 27 Ekim'den itibaren Hindistan'da ve dünyanın geri kalanında açılacak. Apple iPhone X'in resmi satışları sadece 3 Kasım'dan itibaren başlıyor. Apple, iPhone X'in iki versiyonunun fiyatını doğrulamıştır: 64 GB taban varyantı için 89.000 Rs, 256 GB versiyonun fiyatı ise 102.000 Rs'ye mal olacak.

Reddit Apple dizininde ortaya atılan bir video ile Apple iPhone X’in dinamik duvar kağıtlarına sahip olacağı görülüyor.

MacRumors raporuna göre, orijinal olarak video yayınlayan kişi onu Kaliforniya'daki San Jose bölgesinden paylaştı ve cihaz AT & T logosuna sahip. Dolayısıyla bu sızdırılan videonun kendisinin ABD tarafından teyit edildiği anlaşılıyor.

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık