OFPOF

Apple iPhone SE Büyük Fiyat İndirimine Gidiyor

-
586
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple iPhone SE Büyük Fiyat İndirimine Gidiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ITNetInfocomm firmasının iddialarına göre Apple firması iPhone SE için Hindistan’dan itibaren birçok ülkede indirime gidecek.

Apple hem kaliteli hem de uygun fiyattaki akıllı cihazı iPhone SE için alçak gönüllü davranmaya başlayarak fiyat indirimine gitmeye başladı.

Apple firması şuan Hindistan’da iPhone SE'ye büyük bir fiyat indirimine hazırlama aşaması durumda. Ayrıntılar resmen açıklanmadı, ancak ülke çapında çok sayıda perakende şirketi, Apple'ın en düşük fiyatlı iPhone SE ürününü Hindistan parası ile 19,999 Rupi (yaklaşık1.114 ₺) fiyat etiketlerinden sunmaya başlayacağı iddia edildi.

Techpp tarafından bildirilen fiyat indirimi, 10.000 Rupol’e yakın bir seviyede olacağa benziyor. akıllı telefon iPhone SE  Hindistan'da Nisan 2016'da 39.000 Rs lirasında piyasaya çıktı ve şimdi perakendecilere yeni düşük fiyatlarla satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Kaynağa göre, (resmi olmayan) haberler, Kerala merkezli Apple ürünleri perakende satış firması ITNetInfocom (@itnetinfocom) tarafından bu iddialar oldukça güçlendirilmeye başlandı. Aynı şey Apple distribütörleri tarafından da iddia edilmeye başladı.

ITNetInfocomm, geçen sene Kasım ayında Hindistan'daki yeni MacBook Pro modellerinin satışa sunulduğunu bildiren ve birçok kez Apple ürünlerinin indirime gideceği haberlerinde kaynak olmuştu bu yüzden bu iddialar yine gerçeğe en yakın haberler diyebiliriz.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık