OFPOF

Apple iPhone 8 Plus En Az Satan Plus Modeli Oldu

-
289
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple iPhone 8 Plus En Az Satan Plus Modeli Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple iPhone 6 Plus'ın piyasaya sunulmasından bu yana, Plus boyutlu modeller küçük modellere göre daha fazla satmıştı.

Apple iPhone 6 Plus'ın piyasaya sunulmasından bu yana, bu telefonların daha küçük boyutlu Plus olmayan muadililerine göre her zaman daha fazla satıyordu. Ancak 8 Plus’da bu durum biraz değişti ve 8 Plus satışları pek de iç açıcı durumda değildi.

Bunun nedeni, ekran boyutu tercihi veya Plus olmayan modellerin nispeten düşük fiyatı olması olabilir. Bununla birlikte, iPhone 8 Plus, iPhone 8'in satışını üstlenen ilk cihaz haline geldi.

Canalys araştırma firması tarafından yapılan ve iPhone 8'in büyük boyutlu varyantı olan iPhone 8 Plus'ın 2017 yılının üçüncü çeyreğinde Plus olmayan varyantı geçersiz kıldığını gösteriyor. iPhone 8 Plus yaklaşık 6.3 milyon satarken, iPhone 8 yaklaşık 5.4 milyon sattı. Ancak, yeni nesiller talep açısından en yeni iPhone'ları tercih ediyorlar. Raporda, Apple muhtemelen fiyat indirimi nedeniyle yaklaşık 13 milyon iPhone 7 cihazı sattı. iPhone 7'nin ardından iPhone 6S ile satışta yaklaşık 7.9 milyon cihaz yer aldı.

Şirket, iPhone 8'i Rs 64.000'den ve iPhone 8 Plus'ı Rs 73.000'den başlayarak fiyatlandırdı. Şirket, iPhone 8'i Rs 64.000 ve iPhone 8 Plus'dan başlayarak Rs 73.000'den fiyatlandırdı.

Samsung J7 Prime, yaklaşık 7.8 milyon cihaz satarak '3. çeyrekte en iyi akıllı telefon modelleri' alanını kapadı. Rapor, iPhone'lara geri dönerek, iPhone SE cihazlarının da talep dalgalanma gösterdiğini belirtti. Canalys, eski ve yeni nesil iPhone'lardan bahsettikten sonra, yaklaşık 14 milyon iPhone 7 ve 7 Plus cihazının piyasaya sürüldüğü çeyrekte satıldığını, bu sefer başlatılan çeyrekte satılan yaklaşık 11,8 milyon iPhone 8 ve 8 Plus cihazının aksine, dikkat çekti.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık