OFPOF

Apple HomePod, 349 Dolar Olacak

-
4.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple HomePod, 349 Dolar Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

FCC tarafından da onaylanan Apple’ın yeni geliştirdiği HomePod’ın 349 Dolar olacağı belirtildi.

Apple HomePod, Birleşik Devletler Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından sertifikalandırılmıştı. Akıllı hoparlör ilk olarak FCC web sitesinde 'A1639' model numarası ile tespit edilmişti. Bilindiği üzere Bluetooth ve Wi-Fi özellikli tüm cihazlar, ABD pazarında satış yapmadan önce FCC sertifikasına ihtiyaç duyarlar.

Apple HomePod'un Aralık ayında piyasaya çıkması bekleniyordu, ancak şirket 2018 yılı ilk çeyreğini tercih etti ve artık en kısa sürede piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Apple, HomePod'u başlatmanın gecikmesiyle ilgili olarak "Müşterilerimiz için en iyi ve en hazır şekilde piyasadaki yerini alabilmesi için uğraşıyoruz. Ancak bunun için en iyi zamanı beklememiz gerekiyor ve geliştirmelere devam ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Şirket, cihazın ilk aşamada diğer birçok cihazında olduğu gibi bunda da 2018 yılının başında ABD, İngiltere ve Avustralya ülkelerinde satışa sunulacağını da belirtti. Cihazın yaklaşık 349 dolar civarında olması bekleniyor. Apple HomePod 6,8 inç uzunluğunda ve 5,6 inç genişliğinde olup 2,5 kg ağırlığındadır. Apple HomePod, Beyaz ve uzay Grisi renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık