OFPOF

Apple, Hindistan'da iPhone SE Üretimine Başladı

-
311
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, Hindistan'da iPhone SE Üretimine Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünya üzerinden en popüler 4 inç’lik akıllı cihaz iPhone SE yeni geliştirmeler alıyor.

Hızlı büyüyen Hintli akıllı telefon pazarında dayanak oluşturmak için bir teklifte bulunan Apple, Çarşamba günü Bengaluru tesisindeki popüler iPhone SE modelinin ilk üretiminin başlayacağını açıkladı. Bengaluru'da az sayıda iPhone SE'nin ilk üretimine başlayacak olan Apple satış ve pazar konusunda da oldukça da umutlu. iPhone SE, dünyada dört inç'lik ekrana sahip en popüler ve güçlü telefon durumundadır. Ve bu ay Hindistan'da yerli müşterilere nakliye yapmaya başlayacağız diye açıklama yapan Apple, bir e-postayla IANS'a daha detaylı demeçler de verdi.

IANS da, bununla birlikte, tesiste bir araya getirilen küçük miktarlarda iPhone SE üniteleri ile bir deneme sürümü olacağını öğrendi. Apple, Tayvan'daki üretim ortağı Wistron Corporation ile iPhone SE modelleri kurmaya ve geliştirmeye başladı. Şubat ayında Karnataka teknoloji Bakanı Priyank Kharge, Apple'ın iPhone'larını Bengaluru'da yapmayı planladığını söyledi. "Bir Apple ekibi, bizimle Hintli ve küresel pazarlar için iPhone'ları hazırlamak için Bengaluru'da bir temel atma önerisini görüştü.'' dedi Kharge.

iPhone Operasyon Başkan Yardımcısı Priya Balasubramaniam, Hükümet İşleri Başkanı Ali Khanafer, iPhone Operasyon Direktörü Dheeraj Chugh ve Ülke Müşaviri Priyesh Povanna önderliğindeki Apple ekibi, bakan eşliğinde devlet yetkilileri ile görüşmelerde bulundu. Tüketici bilgilerinden ve bilgilere dayanan firma Kantar Worldpanel'in en son verilere göre Hindistan, Apple'ın ilerlemesine yönelik önemli bir ülke konumunda olduğuna inanıldığını belirtildi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık