OFPOF

Apple, Güneydoğu Asya'da İlk Resmi Mağazasını Açtı

-
266
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, Güneydoğu Asya'da İlk Resmi Mağazasını Açtı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ABD'li teknoloji devi Apple, Singapur'da mağaza açarak birçok hayranının sevinmesine yol açtı.

Apple, Cumartesi günü ilk Güneydoğu Asya mağazasını Singapur'da açtı ve kentin lüks alışveriş bölgesinde yüzlerce insanda heyecan oluşturmayı başardı. Orchard Yolu'nda bulunan mağaza ikonik cam cepheleriyle kolayca ayırt edilebiliyor. Yeni mağazanın ABD teknoloji devi tarafından yapılan dünyanın en popüler mağazalarından birisi olması bekleniyor.

Üst kat müşterilerin gerçek zamanlı oturumlara katılmaları için bir sınıf görevi görürken, iPhone ve MacBook gibi eşyalar geniş birinci katta stratejik olarak sergileniyor. Bir AFP muhabiri, yüzlerce alışverişcinin mağazanın lansmanını beklemek için kamp yaptığını, ancak kapılar açıldıktan kısa bir süre sonra içeride bin kişiden daha fazla insan olduğunu gözlemledi.

Kuyrukta bekleyenlerin arasında ilk sırada Makao'da çalışan 25 yaşındaki Çinli Xiang Jiaxin bulunuyordu ve gece boyunca 12 saatten fazla kuyrukta bekledi ve özellikle bu mağazanın açılışı için Singapur'da açılış tarihi ile çakışacak bir tatil planladığını belirtti.

Xiang Jiaxin, AFP'ye "Bunun bir parçası olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyım. Macau, Guangzhou ve Nanjing'deki resmi mağaza açılışlarına da katıldım," dedi.

256,8 milyar dolarlık nakit stokları bulunan Apple, geçen yıl kırkıncı yıl dönümünü kutladı. Silikon Vadisi'nin efsane ismi trend belirleyen aygıtlarla modern yaşamı yeniden şekillendirmek için Steve Jobs tarafından bir garajda kuruldu ve en son bu boyutlara ulaşmayı başardı.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık