OFPOF

Apple, 10. Yıldönümü İçin İPhone'u Yeniden Hazırladı

-
580
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, 10. Yıldönümü İçin İPhone'u Yeniden Hazırladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple şirketi 10. yıl şerefine şimdiye kadar piyasaya çıkarılmış en kapsamlı iPhone serisini planlıyor.

Apple bu konudaki bilgiye göre, sonbahar başlarında çıkmak üzere mevcut iki iPhone modelinin yeni sürümleri ve elden geçirilmiş bir görünüm ile yeni üst düzey bir cihaz dahil olmak üzere üç iPhone'u yeniden hazırlıyor. Yeniden tasarlanan telefonlar için Apple yoğun uğraşlar ve çalışmalar içinde.

Bununla birlikte, yeniden tasarlanan iPhone'u sabırsızlıkla bekleyenler, tedarik kısıtlamalarından dolayı sonbaharın sonuna kadar beklemek zorunda kalabilir.

iPhone, satışlarının yaklaşık üçte ikisini temsil eden Apple'ın en önemli ürünüdür. Ayrıca, müşterileri iPad ve Apple Watch gibi diğer Apple cihazlarını almaya yönlendiriyor ve App Store gibi kârlı hizmetler için de bir baş yapıt olarak hizmet ediyor. Bu yılki yeni iPhone serisi kritik bir hızda geliyor. Geçtiğimiz yıl Apple iPhone cihazlarını daha yavaş üretmiş ve satışa çıkarmıştı.

Uzmanlara göre Apple, cihazın neredeyse tamamını kapsayan bir ekran test ediyor. Cihazın, iPhone 7 Plus'ınkinden biraz daha büyük bir ekrana sahip olacağı ancak iPhone 7'ye de yakın bir boyutta olabileceği belirtiliyor. Ayrıca Samsung'un S8 modeline benzer bir şekilde yazılım aracılığıyla ev düğmesini ekranın içine entegre ederek telefonun genel boyutunun azaltılması da hedefleniyor.

 

 

Kaynak: dailyherald.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık