OFPOF

Android 2.0, Birkaç Akıllı Saat ile Gelecek

-
392
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Android 2.0, Birkaç Akıllı Saat ile Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oluşan bir hata Android Wear 2.0'ın gecikmesine neden oldu, ancak şirket hatanın düzeltilir düzeltilmez saatlere güncelleme geleceğini söyledi.

google, en yeni Android Wear 2.0 ürününün piyasaya sürülmesindeki gecikmeyi doğruladı. Bir hatanın Android Wear 2.0'ın yeni sürüme geçirilmiş sürümünü çok sayıda öncü akıllı saat cihazını durduracak kadar önemli olduğunu söyledi.

Android Wear 2.0, geçen sene Mayıs ayında ortaya çıkmasına rağmen, bu hata hala şirket için büyük bir aksilik olarak hareket ediyor. Şirket, "Android Wear 2.0 güncellemesini Fossil Q Founder, Casio Smart Outdoor Watch, WSD-F10 ve Tag Heuer Connected ile kullanıma sunmaya başladık ve güncellemeyi sorun çözülür çözülmez kalan cihazlara yönlendirileceğiz," dedi.

Wear 2.0'ın piyasaya sürülmesiyle Google tarafından piyasaya sürülen LG Watch Sport ve LG Watch Style bile bu güncellemeyi çalıştırabilir. Yukarıda bahsedilen cihazların yanı sıra, sıra içinde hala bekleyen diğer birçok uyumlu Android Wear 2.0 cihazı bulunuyor.
Casio PRO TREK Smart, ASUS ZenWatch 2 & 3, LG G Watch R, Michael Kors Access Smartwatch'lar, Fossil Q Marshal, Fossil Q Wander, Polar M600, Nixon Mission ve New Balance RunIQ bu yazılımın yakında gelmesini bekliyorlar.

Kaynak: gizbot.com 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık