OFPOF

Acer, Fitness İzleme Sensörlerinin Bulunduğu Yeni Bir Smartwatch Duyurdu

-
261
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Acer, Fitness İzleme Sensörlerinin Bulunduğu Yeni Bir Smartwatch Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Leap Ware Smartwatch adı verilen ürün 5 gün içerisinde birçok ülkede satışa sunulmaya hazır.

Acer, New York'taki @acer etkinliğinde yeni bir giyilebilir cihaz duyurdu. Giyilebilirliğe Leap Ware Smartwatch deniyor ve Acer'ın genel cihaz portföyünü yeni bir kategori kapsayacak şekilde genişletiyor.

Acer geçmişte fitness grupları ürünleri daha önceden denemiş ve Liquid Leap serisini 2014'te piyasaya sürmüştü, ancak Smartwatch alanına girişte bu ilk tecrübesi olacak diyebiliriz. Acer, Leap Ware 139 dolar etiketi ile fiyatlandırıldı. Şirket, Smartwatch'ın üç ila beş gün arasında tek bir şarjla pil yedekleme işlemi yapacağını iddia ediyor. Bu, kullanıcıların ertesi gün onları almak için her gece Smartwatch'ı şarj etmeleri gerekmediği anlamına gelir.

Smartwatch, Temmuz ayında Kuzey amerika'da, 2013 yılının 3. çeyreğinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'da, Ağustos ayında Tayvan'da NTD 4.990'a satışa sunulacak. Smartwatch, Navy Blue ve Light Brown renkli kayışlarla satışa sunulacak. Kullanıcılar ayrıca Leap Ware giyilebilir cihazı kişiselleştirmek için herhangi bir özel 20 mm saat bandı kullanabilirler. Acer Smart Devices Products ve IT Products Business'ın Genel Müdürü MH Wang, "Modern yaşam tarzlarının hızı gittikçe daha yoğunlaştığından, insanlar onları takip edebilecek ve amaçlarını gerçekleştirmeye motive olacak bir teknoloji talep ediyor. Yeni Acer Leap Ware, insanların mesafe gidişlerine, izlemelerine ve paylaşmalarına yardımcı olacak, onlara en çok ihtiyaç duyduklarında hatırlatıcı ve uyarı gönderen sanal bir antrenör olarak çalışacak şekilde tasarlandı.'' diyerek açıklama yaptı.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık