OFPOF

8 GB RAM'e Sahip Nokia 9, Geekbench'te Görüldü

-
298
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
8 GB RAM'e Sahip Nokia 9, Geekbench'te Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia son zamanlarda gündemde sıklıkla adından bahsettiriyor, şimdi de şirketin Nokia 9 isimle çıkartacağı telefon ile ilgili bilgiler bulunuyor.

Nokia'nın yaklaşmakta olan amiral gemisi Nokia 9, son zamanlarda birçok sızıntı ve söylenti ile karşılaştı. Zaten Nokia 9'un önceki Geekbench listesine göre 4 GB RAM içerdiği düşünülürken, yeni bir kıyaslama sonucu daha ortaya çıktı ve akıllı telefon hakkında ilginç bir şey ortaya çıktı.

Androidheadlines'ın raporuna göre yeni Geekbench sonucu sızdırıldı ve bu sefer Nokia 9'un 8 GB RAM ile geleceği gösteriliyor. Telefonun 8 GB RAM içermesi şirketten beklenmedik bir gelişme olarak ortaya çıktı ve bu sonucun doğru olduğunu düşünülürse Nokia 9'un farklı varyantlarda olacağı düşünülüyor. Bununla birlikte liste aynı zamanda aygıtın 1.90 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından güçlendirildiğini gösteriyor. Nokia 9'un en yeni Snapdragon 835 işlemciye sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca cihaz Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile çalışıyor gibi görünüyor.

Diğer ayrıntılar, benchmark için ahizenin tek ve çok çekirdekte aldığı puanları içeriyor. Skorlar, önceki 8 GB'lik Geekbench listelerinden daha düşük olmasına rağmen, cihazın 4 GB yerine 8 GB'lik RAM'le gösterilmesi kafa karıştırıcı bir durum oluşturuyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık