OFPOF

6 GB RAM ve Çift Kamera ile ZTE Axon 7S Çin'de Satışa Sunuldu

-
306
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
6 GB RAM ve Çift Kamera ile ZTE Axon 7S Çin'de Satışa Sunuldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli akıllı telefon üreticisinin premium akıllı telefonu Axon 7S Çin'de satışa sunuldu.

Çinli akıllı telefon üreticisi esas olarak üst seviye Axon serisi akıllı telefonlarıyla biliniyor. Şirket, Nisan ayında Axon 7S adında yeni bir akıllı telefonu duyurdu. Bunun yanında, Axon 7 Max olarak adlandırılan geçtiğimiz yılın ZTE Axon 7 versiyonunun da yeni sürümünü açıkladı.

Bununla birlikte, Axon 7S'in duyurulmasından sadece iki ay sonra Çin'de satışa sunulması beklenmedik bir sürpriz oldu. 4599 yuan (675 $) fiyatla telefon Jingdong (JD.com) üzerinden siparişe açıldı. Fiyat etiketinin yüksek olmasıyla dikkat çeken telefon üst düzey özellikleri göz önünde bulundurulduğunda fiyatın hakkını veriyor. Axon 7S'in en önemli özelliklerinden birisi "akıllı şifrelemenin sistematik entegrasyonu" ile birlikte gelmesi.

ZTE Axon 7S, etkileyici bir 6 GB RAM ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 821 yonga seti kullanıyor. Depolama kapasitesi açısından, akıllı telefon 128 GB varsayılan depolama alanına sahip olarak geliyor. Cihaz aynı zamanda bir microSD kart yuvası aracılığıyla depolama alanını genişletme seçeneği de sunuyor.

Optik cephesinde ise Axon 7S, 20 MP Sony IMX350 ana sensöründen ve ayrıca 12 MP Sony IMX368 kamera sensöründen oluşan dikey olarak yerleştirilmiş çift arka kamera özelliğine sahip. Akıllı cep telefonunun ön tarafında selfie ve video görüşmeleri için 8 MP'lik bir kamera bulunuyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık