OFPOF

6 GB RAM'e Sahip Vivo X20 ve X20 Plus'ın Özellikleri Sızdırıldı

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
6 GB RAM'e Sahip Vivo X20 ve X20 Plus'ın Özellikleri Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Vivo X20 olarak adlandırılan bir akıllı telefon son zamanlarda sızdırılmış 2018 Futbol Dünya Kupası posterlerinde göze çarpıyor.

Ana ilgi, akıllı telefonun çerçevesiz, tam ekran tasarımına odaklanıyor. Çin merkezli bir yayın, Vivo X20'nin tüm özellik bilgilerini ortaya çıkardı. Buna ek olarak, site Vivo X20'nin Plus varyantında bazı bilgiler de iletti. Daha önceleri, Vivo'nun hem X20 hem de X20 Plus'ı başlatmayı planladığını öne sürdü.

Bu ikisinin arasındaki farklar ise şu şekilde... Bildirildiğine göre Vivo X20 5,2 inç ekranla, Artı varyant ise daha büyük bir 5,5 inç ekrana sahip olacak. Her iki akıllı telefonun ekranında 18:9 en-boy oranına sahip olduğu ve tam HD çözünürlüğü sağladığı söyleniyor. 64-bit sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 630 işlemci X20'ye güç verecek ve Snapdragon 660 işlemci ise X20 Plus için düşünülmüş.

Her iki akıllı telefonun benzerliklere odaklanırsak; akıllı telefonların her biri 6 GB RAM, 3,500mAh pil ve Android 7.1.1 Nougat OS ile birlikte gönderiliyor. Vivo akıllı telefonlarda her zamanki gibi Vivo X20 ve X20 Plus, kamera odaklı telefonlardır. Her iki cihazın da, selfie çekmek için ön tarafa bakan bir 24 MP kameraya sahip olduğu iddia ediyor. Ayrıca, cihazların bir ekran altı parmak izi tarayıcısı özelliğine sahip oldukları yönünde söylentiler de dikkat çekmeye değer.

Bununla birlikte, bu bilgilerin her birinin kesinlikle doğru olması muhtemel değildir. Vivo X20 ve X20 Plus'ın ne zaman piyasaya sunulacağı konusunda Vivo henüz herhangi bir bilgi vermedi.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık