OFPOF

5.5 İnç FHD Ekranlı BlackBerry Motion Açıklandı

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
5.5 İnç FHD Ekranlı BlackBerry Motion Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Snapdragon 625 ve 4.000 mAh pil ile donatılan yeni BlackBerry Motion yeniden pazarda önemli bir oyuncu olmak istiyor.

BlackBerry, GITEX teknoloji Haftası’nda yaklaşan akıllı telefonu BlackBerry Motion'i resmen açıkladı.

Hareket, öncekinden farklı olarak, BlackBerry KEYone, fiziksel bir klavyeyle gelmeyecek. Şirket, cihazın ilk satışa çıkacağı Suudi Arabistan'da BAE 1.699 ve Riyal 1.699'da fiyat verdi.

Şirket, cihazın sanal klavyeyi kullanacağı anlamına gelen 5.5 inç FHD ekran panelini seçti. CrackBerry tarafından hazırlanan rapora göre, cihaz 64-bit Qualcomm Snapdragon 625 ve 4 GB RAM ile güçlendirilecek. Cihaz, QuickCharge 3.0'ı destekleyecek olan Type-C ters çevirilebilir konektörlü USB 2.0 ile büyük bir 4.000 mAh pil üzerinde çalışacak.

Hareket, BlackBerry Hub, Takvim, DTEK ve Boost şarj gibi 'imza BlackBerry deneyimleri' ile 'sağlamlaştırılmış' Android Nougat 7.1'i kutudan çıkaracak. Şirket, düzenli aylık güvenlik güncelleştirmelerinin yanı sıra 'Yeni yılda Android Oreo'ya yükseltilecek' mesajı verdi.

Dikkat çekilmesi gereken en ilginç nokta cihazın suya ve toza karşı dayanıklılığı için IP67 derecelendirmesi ile gelmesi. Motion, f / 2.0 diyafram açıklığı ve arkasında 8 MP kamera sensörü bulunan 12 MP bir kamera modülünü paketleyecek. Cihaz, BAE ve Suudi Arabistan'da başlayarak, bu pazarın sonlarında "belirli pazarlarda satışa sunulacak".

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık