OFPOF

Türkiye'nin En Pahalı Lüks Tatil Otelleri

-
3.5b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türkiye'nin En Pahalı Lüks Tatil Otelleri
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Turizm konusunda iyi bir seviyede olan ülkemizde en pahalı oteller hangileri? Gelin bu soruya cevap bulalım.

Dört mevsimin yaşanmasından dolayı her güzelliği içinde barındıran ülkemiz, tatil için muazzam bir yer. Aynı zamanda köklü bir tarihe sahip olan ülkemizin her köşesinde kültür sentezi yaşamak da mümkün. Konaklama çeşitlerinin fazlalığıyla da her bütçeye uyum sağlayan fırsatlarla beraber en pahalı lüks tatil otelleriyle de dünyaya nam salmıştır. Şimdi sizlerle Türkiye’nin lüks otellerinden birkaçını paylaşacağız.

Sirkeci Konak Hotel, İstanbul

Sirkeci Konak Hotel, İstanbul

İstanbul' da bulunan bu otel sizlere yoksulluğun zıttı olan lüksü değil, sıradanlığın zıttı olan lüksü vaadediyor. Sadece 4 odasıyla birlikte ultra lüks bir hizmet vererek sizleri 50 yıllık birikimle birlikte karşılıyor. Klasik türk motifleriyle birlikte İstanbul'un tarihi dokusunu da hissettiriyor.
 

Gamirasu Hotel, Kapadokya

Gamirasu Hotel, Kapadokya

Kapadokya'nın güzelliğini içinde barındıran Ayvalı Köyü'nde yer alan bu otelin diğerlerinden farkı ilk kaya oteli olarak hizmete girmesidir. Bölgenin ilk kaya oteli olmasıyla birlikte diğer otellere de öncülük etmiştir. Ancak farkını sadece bu şekilde değil, vaadettiği lüksle de sizlere hissettirecek. Bölgenin tarihini sizlere kaldığınız yerden hissettirecek bu otel için erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Hotel Aqua, İçmeler

Hotel Aqua, İçmeler

Sakin ve lüks bir tatil planlayanlar için vazgeçilmez bir adres olan bu otel, İçmeler Koyu’nun bir plajında yer alıyor. Hoş bir manzarayla sizlere doğanın eşsiz güzelliğini sunan bu otel, ailelerin birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Four Seasons Istanbul at the Bosphorus, İstanbul

Four Seasons Istanbul at the Bosphorus, İstanbul

 Boğazın eşsiz manzarasının tam ortasında yer alan bu otel, tarihi yapısını koruyarak günümüze kadar uzanmış ve adeta misafirlerine bir sarayda konaklıyor gibi hissettirmeye devam ediyor. Oldukça işlek bir yerde olmasına rağmen huzuru ve dinginliği arayanların da tercih ettiği bir adres. Yemekleri ve hizmetiyle gidenlerin mutlu ayrılmasını sağlıyor. 

Dedeman, Zonguldak

Dedeman, Zonguldak

doğa ve kültürün oldukça önemli bir ismi olan Zonguldak'ta yer alan bu otel, sizlere doğanın içinde lüksü yaşatıyor. Denize sıfır konumuyla beraber gidenlerin her şeyi bir arada bulacağı bu otel uluslar arası bir konfor sunuyor. Burada tüm dünya mutfaklarına ait lezzetler bulabilmeniz de mümkün.

Maxx Royal Kemer Resort, Kemer

Maxx Royal Kemer Resort, Kemer

Antalya'nın turizm adına en verimli ilçesi olan Kemer'de yer alan bu otel ayağınızı yerden kesecek. Tüm odalardaki lüksle beraber otelin sizlere sunmuş olduğu aktivitelerle de otel dışında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aldığı ödüllerle lüksün adresi olmasının hakkını da veren Maxx Royal sizleri eşsiz manzarasıyla birlikte karşılıyor.

Museum Hotel, Uçhisar

Museum Hotel, Uçhisar

Binlerce yıllık tarihe tanıklık etmiş adreslerin en büyük önemi, bu tarihleri günümüze taşıyor olabilmesi. Bunu en başarılı bir şekilde gerçekleştiren tek adres burası diyebiliriz. Adından anlaşılacağı gibi sizlere Müzede Bir Gün filmini yaşatacak olan bu otel aldığı ödüllerle de ne kadar eşsiz olduğunu bir kez daha vurguladı. Paha biçilemeyen antika dekorlarla süslenmiş olan bu nadide otele her yıl rağbet oldukça fazla. Erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Regnum Carya Golf&Spa Resort, Belek

Regnum Carya Golf&Spa Resort, Belek

Burada lüksü, eğlenceyi, sporu bir arada bulabilirsiniz. Özellikle golf kortlarıyla golf severlerin tercih ettiği bu otel açık hava tiyatro sahnesiyle birlikte her yıl önemli oyunlara da ev sahipliği yapıyor. Kültür ve tatili birleştirmek isteyenler için doğru bir adres.

Tomtom Suites, İstanbul

Tomtom Suites, İstanbul

Galata bölgesinde yer alan, kültürleri yansıtmayı başarılı bir şekilde gerçekleştiren bu otel özellikle iş seyahatleri için oldukça uygun bir yer. Daha önceden farklı kültürde yaşayan kişilere de ev sahipliği yapmasıyla bilinen Tomtom Suites özel lüks anlayışıyla lüksü arayanların da buluştuğu yer olmaya devam ediyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.