OFPOF

Sömestr Tatilinde Türkiye'de Gezilecek 10 Yer

-
1.8b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sömestr Tatilinde Türkiye'de Gezilecek 10 Yer
14.541 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tatil zamanı yaklaşmışken ister yalnız, ister de ailenizle doyasıya gezebileceğiniz en güzel tatil yerlerini görmek ister misiniz?

tatil zamanı yaklaşıyor. Okulların tatile girmesini sadece çocuklar değil, yoğun iş stresinden bunalan büyükler de tatilin gelmesini dört gözle bekliyorlar. Sömestr tatilinde evde boş boş durmak istemeyenler için Türkiye'de gezebilecekleri pek çok yer bulunmakta. Adeta doğanın dünyamıza hediyesi olan Türkiye'mizde tatilin keyfini doya doya çıkarmak isteyenler için çeşitli alternatifler mevcut. Ayrıca spor ve adrenalin tutkunları için de kışın bu güzel zamanlarında kayak yapmak olmazsa olmazlardan. Hadi cennetten bir köşe gibi olan ülkemizin birbirinden güzel tatil yerlerini birlikte keşfedelim.

10. Kaz Dağı, Çanakkale

Kaz Dağı, Çanakkale

Yine stresten uzak kalmak isteyenlerin tercih edebileceği ideal yerlerden olan Kaz Dağları, Çanakkale'nin en güzel mekanlarından birisi. Doğada yürüyüş yapmayı sevenler için güzel bir imkan sunan Kazdağı, sömestr tatilinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak.

9. Eskişehir

Eskişehir

Eğer soğuk havayı gerçekten çok seviyorsanız, sömestrda Eskişehir'e gitmeyi tercih edebilirsiniz. Adeta öğrenci şehrine dönüşmüş olan Eskişehir, kış aylarında ayrı bir güzellikte. Kışın dondurucu soğuğunu önemsemiyorsanız, kesinlikle görmeniz gereken yerlerden birisi de Eskişehir.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.