OFPOF

Sizin Tatil İşi Tamam: Bu Yaz Keyif Yapmak İçin Gidilecek Şahane Yerler

-
290
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sizin Tatil İşi Tamam: Bu Yaz Keyif Yapmak İçin Gidilecek Şahane Yerler
0 izlenme
Ofpofer
-

Sıkıntılı ve sancılı olsa da yaz artık yüzünü göstermeye başladı. Tabi bu bunaltıcı sıcaklarda bir tatil yapsak fena olmaz değil mi?

2017 yılının son ayları biraz zor geçiyor. Birgün kavurucu bi sıcak birgün sırılsıklam eden bir yağmur... Ama sonunda yaz yüzünü gösterdi ve havalar artık standart yaz sıcaklıklarına ulaşmaya başladı. Sıkıcı ve çok soğuk geçen koskoca bir kış ve işten sonra bir tatili hakettiniz değil mi? İşte size tavsiyeler! 

Antalya - Belek

Antalya - Belek

Türkiye'de tatil denince akla ilk gelen illerden Antalya. Antalya'da tatil yapmayı düşünen vatandaşlar için Belek güzel bir tercih olabilir.

Antalya - Kaş

Antalya - Kaş

Bu seferki durağımız yine Antalya. Kaş Türkiye'nin diğer bölgeler göre tatil için pek tercih edilmeyen ama en güzel tatil bölgelerinden biri. 

Muğla - Fethiye

Muğla - Fethiye

Hep Antalya hep Antalya olmaz ki ama değil mi? Dört bir yanı cennet memleketin. Fethiye tatil planları yapanlar için güzel bir tercih olabilir. Kavurucu sıcağı ve mükemmel kumsalları olan berrak denizlere sahip bir ilçemiz. Tabi fiyatlar biraz tuzlu olabilir. 

Çanakkale

Çanakkale

İçinizden ''tatil yapacağız Çanakkale ne alaka?'' dediğinizi duyar gibiyiz. Ama bir dinleyin; Eğer ailece tatil yapmak ve kafa dinlemek istiyorsanız Çanakkale gerçekten süper bir tercih olacaktır. Sanılanın aksine Çanakkale muhteşem bir tatil bölgesi. Assos'a da uğrayın.

Muğla - Marmaris

Muğla - Marmaris

tatil yapılacak yerler için öneri verdiğimiz bu içerikte Marmaris'e yer vermessek olmaz tabi. Marmaris diğer bölgelere göre daha doğal bir tatil ortamı. Kumsallar, plajlar vs. daha az olmasına karşın daha çok doğal sahiller var. Otellerinin ve denizinin güzelliğiyle Marmaris gerçekten tatilcileri kendine çeken bir yer. 

Nevşehir - Ürgüp

Nevşehir - Ürgüp

Sahillerden, plajlardan, şatafatlı otellerden uzaklaşmak istiyorsanız alın size mükemmel bir yer 'Ürgüp'... Ölmeden kesinlikle gidip görülmesi gereken bir yer. Tarihi ve mimari yapısıyla kesinlikle tatil için güzel bir seçim olabilir. Her sabah balon ile uçuş yapılıyor, mutlaka deneyin! 

Gemi Turları

Gemi Turları

''Bende para çok, bana daha lüks lazım!'' diyorsanız buyrun. Turizm şirketlerinin düzenlediği gemi turları ilginizi çekebilir. Üstelik çok geniş bir yelpazeye sahip. Genelde 3 gün 4 gece ve 6 gün 7 gece süreyle olurlar. Tabi parayı basıp uzatabilirsiniz... Fiyatlar ortalama 400 eurodan başlayıp 10.000 euroya kadar çıkabiliyor. Avrupa gemi turları önerimizdir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.