OFPOF

Rivayete Göre 5 Perili Otel

-
6.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rivayete Göre 5 Perili Otel
24.723 izlenme
Ofpofer
-

Hayaletlerin yaşadığına inanılan bu otellerde kalmak gerçekten de cesaret istiyor.

1. Huzursuz Kasaba

Huzursuz Kasaba

Santa Fe’nin tarihi mekanlarını tanıtan bir turist rehberi ” rivayete göre artık orası hayaletlerin mekanı ” diyor.Siyah paltolu bir adamın otel koridorlarında dolaştığı söylenir.Bazıları da meydanda biz zamanlar kanun kaçaklarının asıldığı yerde sallanan bir adamın gölgesini gördüklerini iddia ediyor

Otelin Adı : ​ La FONDA On The PLAZA

2. Esrarengiz Park

Esrarengiz Park

Stanley’in ruhunun otelde dolaştığını söyleyenler var.müzik odasında karısının piyano çaldığını duyanlar da.. Ama bu hayaletler dost canlısı. ” Mekanın iyi bir enerjisi var ” diyor otelin tur müdürü Clay Johnson.

 Otelin Adı : Stanley Oteli

3. Asker Hayaleti

Asker Hayaleti

Rivayete göre savaş sırasında ölen bazı askerler şu anda Logan Inn Oteli olan yerin bodrumuna gömüldü.Günümüzde hayalet davulun temposıyla yürüyen bir askerin hayaletini gördüğünü söyleyenler var.Bazıları da ruhlara dair bir işaret olduğuna inanılan parlak beneklerin koridorlarda dolaştığını iddia ediyor.

Otelin Adı : Logan Inn

4. Ruhlar Hastanesi

Ruhlar Hastanesi

Amerikan İç Savaşı Generali William T. Sherman 1864’te Georgia’da Federasyon birliklerini yönetiyordu.Savannah’a vardıklarında Marshall House Oteli’nde bir hastane kurdular.Otel temsilcisi Charles Stewart ” O dönemde ölenlerinin ruhlarının hala burada olduğu söylenir ” diyor.Bazı ziyaretçiler kapı kollarının tıkırdadığını söylüyor.Cüzdanları çalınıyormuş hissiyle uykularından uyananlar da var.

Otelin Adı : Marshall House

5. Yüzen Ordu

Yüzen Ordu

R.M.S. Queen Mary 2.dünya Savaşı sırasında ABD’li askerleri Kuzey Atlantik Okyanusu’ndan Avrupa’daki savaş alanlarına taşıyordu.İrlanda açıklarında başka bir gemiyle çarpışıp yüzlerde insanın ölümüne sebep olduğunda, gerçek bir trajedi yaşandı.Bugün gemi otel olarak kullanılıyor.Bazı misafirler çarpışma esnasında gürültüyü ve kaza kurbanlarının ürkütücü çığlıklarını duyduğunu iddia ediyor.

 Otelin Adı : Queen Mary

6.

Rivayete Göre 5 Perili Otel

7.

Rivayete Göre 5 Perili Otel

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.