OFPOF

Kuşadası’nda Gezilecek En Güzel 11 Yer

-
2.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kuşadası’nda Gezilecek En Güzel 11 Yer
2.849 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yazın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz ender yerlerden olan bu tatlı Aydın ilçesinin, sizi kendine aşık edebilecek 11 lokasyonu ile karşınızdayız.

tatil planlarının içerisinde kendisine büyük bir yer edinmiş bu güzide ilçemizin eğlence ve kültürel açıdan çoğu lokasyonu gölgede bırakabilecek bir kapasitesi var. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, görmüş geçirmiş bir bölge Kuşadası. Binlerce yıllık mirası ve kendine has güzelliği ile, tatilinizi uzatmak, bazen de hiç bitmemesini dileyebileceğiniz ender yerlerden olan Kuşadası'na gelin bir de yakından bakalım.

1. Güvercin Kalesi

Güvercin Kalesi

Kuşadası'nın en güzel simgelerinden olan bu kale, Mora isyanları sırasında bölgeyi kontrol altında tutmak için inşa edilmiş. Görülmesi elzem lokasyonların başında geliyor kendisi

2. Magnesia Antik Kenti

Magnesia Antik Kenti

Kendine hayran bırakabilecek bir yapıya sahip olup, ziyaretçileri sayesinde değeri yeni yeni anlaşılan bir antik kent. Bu kentten çıkan eserler Paris'ten Londra'ya bir çok şehirde sergilenmekte.

Kuşadası'nın bundan başka ikon sayılabilecek birçok mekanı var. Eğlencenize düşkünseniz bu mekanlar tat ve lezzet açısından sizi hiç mi hiç üzmeyecek emin olabilirsiniz. Şimdi sıra Kuşadası'na gidip bol bol eğlenip, dinlenip, fotoğraflar çekmekte... İyi tatiller.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.