OFPOF

Kesinlikle Görmeniz Gereken 10 Yer

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kesinlikle Görmeniz Gereken 10 Yer
1.694 izlenme
Ofpofer
-

En kısa zamanda seyahat edip görmeniz gereken 10 büyüleyici yer!

1. Sidney

Sidney

Mutlaka görmeniz gereken şehirlerden biri olan Sidney, hem kentsel dönüşümü başarılı tamamlamış olan bir şehir, hem de açık hava ortamı bulabileceğiniz bir şehir. Ayrıca Sidney’de birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

2. Çin Tepeleri: Guizhou

Çin Tepeleri: Guizhou

Birçok insan hep Çin’i görmek istemiştir. Çünkü diğer ülkelerden farklı olarak birçok ilginç güzelliği vardır. Guizhou da bunlardan biri. Resimde de gördüğünüz gibi kat kat sıra sıra dizilmiş olan evleri kim görmek istemez, ayrıca yüksekte olduğundan havasının da temiz olduğu düşünülebilir.

3. İspanya – San Sebastián

İspanya – San Sebastián

İspanya’da bulunan bu bölge coğrafi konumu gereği turizm açısından oldukça gelişmiştir ve faaliyet açısından bölgede oldukça fazla seçenek vardır. Ayrıca bölge mutfak açısından da oldukça gelişmiştir ve oldukça fazla yemek seçeneği vardır.

4. Mosel

Mosel

Kafa dinlemek ve huzuru bulmak için en ideal yerlerden birisi. Gidin, bol oksijenli ortamda derin bir nefes alın. Nehirdeki kanolara binin ve huzurun tadını doyasıya çıkarın, ayrıca bölgede yürüyüş alanları da mevcut.

5. East Coast

East Coast

Siri Lanka’nın doğusunda bulunan East Coast tıpkı Mosel gibi kafanızı dinleyebileceğiniz bir bölge. Nehirlerin, ağaçların bulunduğu bu doğal ortamdaki ağaç ev otellerinde kafanızı dinleyebilir huzura erişebilirsiniz. East Coast temiz havası ile sizi huzura ulaştıracaktır.

6. Île de Ré

Île de Ré

Bölge çok güzel bir tatil köyü. Dilerseniz kıyısındaki plaja gidin, denize girin. Dilerseniz bisiklet parkurlarında bisiklet sürüp kafanızı dağıtın, araştırmalarımıza göre bölge Fransız ünlüleri arasında oldukça fenomen.

7. Saint Helena

Saint Helena

Birleşik Krallık’a bağlı volkanik tabanlı bir ada olan Saint Helena, heyecan sevenler için mükemmel bir tatil imkanı sunuyor. Balinalar, köpekbalıkları ve daha bir sürü aksiyon Saint Helena’da sizleri bekliyor.

8. Vaud

Vaud

İsviçre’nin batısının büyük bir bölümünü kaplayan Vaud bölgesi, huzurlu bir ortam arayanlar için güzel bölgelerden birisi. Yenilenen müzeleri ile ve Cenevre Gölü’ne sınırı ile birlikte çok güzel bir ortam.

9. Pyeongchang

Pyeongchang

Neredeyse hep yazın görülmesi gereken yerlerden bahsettik, ee kışın bir yer görmeyelim mi? 2018 kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak olan bu bölgede muhteşem bir kış tatili geçirebilirsiniz.

10. Çeşme

Çeşme

Bizim ülkemizde hiç görülecek yer yok mu? Olmaz olur mu, Çeşme’ye gidin, güzel mutfağı ve temiz tatil havası ile güzel bir tatilin tadını çıkartın.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.