OFPOF

Kamp Severler İçin Türkiye'nin En Güzel Kamp Yerleri

-
2.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kamp Severler İçin Türkiye'nin En Güzel Kamp Yerleri
1.721 izlenme
Ofpofer
-

Doğa bakımından adeta cennet gibi olan güzel ülkemizin en güzel kamp yerleri...

1. Sahil kamp İstanbul

Sahil kamp İstanbul

Çam ağaçları içinde, denizden sadece 200 metre uzaklıkta 34 hektarlık kamp bölgesiyle sahil kamp özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayan kampçılar için bulunmaz nimet. 

2. Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı

Gökova körfezinde, geniş çam ormanlarının içinde yer alan Akyaka Orman kampı büyük karavan ve çadır kamp bölgeleriyle veya biraz daha konforuna düşkün olanlar için bungalov ve kulübe seçenekleriyle öne çıkıyor. 

3. Ada Camping

Ada Camping

Ada Camping Bozcaadanın güneyinde, Cunda adasının midilliye bakan sahilinde yer alıyor. İster kamp bölgesinde kiraladığınız çadırda, isterseniz kendi çadırınızda denizden 200 metre uzaklıkta çam ağaçları altında uyuyabilirsiniz. 

4. Kaya Camping

Kaya Camping

Kaya camping size Kapadokyadaki en iyi kamp bölgesini sunuyor. Bu gizli kamp bölgesi Göreme ve Çavuşin arasındaki vadiye karşı manzarasıyla muhteşem balon manzarası ve güneşin doğuşunu izleyebileceğiniz belki de tek kamp bölgesi. Kaya kamping aynı zamanda tur programları ve rehberli geziler sunuyor.

5. Yedigöller Milli Parkı

Yedigöller Milli Parkı

Bolu’nun kuzeyinde yer alan Yedigöller Milli parkı, toprak kaymaları sonucu oluşan yedi tane göl bulunan muhteşem güzelikte bir orman. 

6. Köprülü Kanyon Milli Parkı

Köprülü Kanyon Milli Parkı

Antalyada bulunan Köprülü Kanyon Milli Parkı Türkiye’nin en heyecan verici ve ilginç kamp alanlarından biri. Park, ortasından Köprü Çayı akan 14 km uzunluğunda, 100 m derinliğinde Köprülü Kanyon çevresinde, erz ağaçlarının arasında yer alır.

7. Hızır Kamp

Hızır Kamp

Binbir pınarlı Kazdağları’nın Kirişlik Vadisi eteğinde yer alan Hızır Kamp, ormanın kalbinde ağaçlarla ve yeşillikle çevrili doğasıyla kampçılar için muhteşem bir yer. 

8. Aladağlar Milli Parkı

Aladağlar Milli Parkı

Aladağlar Milli Parkı devamlı olarak yaşam döngüsü içerisinde olan canlı ve çok çeşitli bir bölge. Niğde, Kayseri, Adana illeri sınırları içinde yer alan park içerisinde yaban keçisi, yaban domuzu, kurt, çakal, sansar gibi çok çeşitli vahşi hayvanlarla karşılaşabilirsiniz.

9. Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi

Fethiye, Ölüdeniz yakınlarındaki önceleri Güdürümsü adıyla bilinen bu koyun ismine Kelebekler Vadisi denmesinin sebebi, 80’den fazla farklı kelebek türüne ev sahipliği yapması.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.