OFPOF

Görkemli Bir Balayı Yapılacak 10 Efsane Yer

-
8.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Görkemli Bir Balayı Yapılacak 10 Efsane Yer
9.701 izlenme
Ofpofer
-

Yıllarca evlenmek için beklediniz ve sonunda evlendiniz ama balayınıza gitmeden olur mu? O zaman bu eşsiz güzel yerleri inceleyin derim.

1. Maldivler

Maldivler

Cennette mi balayı yapmak istiyorsunuz? O zaman kesinlikle Maldivler'e gitmelisiniz! O tropikal iklimi o masmavi denizi ve bembeyaz kumları kesinlikle yaşamak lazım. Hele ki okyanusun ortasındaki rüya gibi otelleri yok mu? Ah ah...

2. Barselona

Barselona

Sanata ve tarihe aşık balayı çiftleri için önerimiz ise tabii ki Barselona… Daracık ve şaheser niteliğindeki sokaklarında eşinizle dilediğinizce eğlenebilir ve aşkınıza aşk katabilirsiniz. Barselona emin olun damak zevkinize de bir hayli hitap edecektir. Samimi ve sıcak kafelerde Barselona’nın meşhur lezzetleri tapaslarınızı yiyip sangrianızı yudumlayabilirsiniz.

3. Dubai

Dubai

Kışın evleniyorsanız en güzel balayı tatili tabii ki Dubai’de olur. Sıcacık havası, kumsalları, denizi ve gökdelenleriyle bir masal diyarına düşmüş gibi hissedeceksiniz. Bir yandan birbirinden lüks markaların olduğu alışveriş merkezlerinde alışveriş yaparken, bir yandan da çölde safari keyfini tadabilirsiniz. Eminim Dubai’deki balayınız unutulmaz anlarınızdan biri olacak.

4. Venedik

Venedik

Köprüler ve kanallar şehrinde hayatınızın en romantik anlarını yaşayabilirsiniz. Labirenti andıran sokaklarında aşkınızla kaybolurken birbirinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Tabii bir de aşk dolu bir gondol yolculuğunu da yapmadan dönmemek lazım.

5. Phuket

Phuket

Dünyada en çok tercih edilen balayı adası Phuket'de eğer tropikal iklimi seviyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir adadır. Phuket Adası yeşiliyle, doğasıyla ve bembeyaz kumsallarıyla unutamayacağınız bir balayı yaşatacaktır. Özellikle adada gün batımı resmen bir sanat eseridir.

6. Paris

Paris

Paris’te aşk başkadır, diye söze girmek istiyoruz. Cidden Paris sokaklarıyla, şirin kafeleriyle, parklarıyla aşk kokar. Paris’te balayı ise bambaşkadır. Eyfel Kulesi’nin çevresinde küçük yürüyüşler ya da bisiklet gezintileri yapabilirsiniz. Çok romantik değil mi? Tabii bir de Eyfel Kulesi’ne çıkıp tüm Paris’i ışıl ışılken seyretmeden olmaz. Aşkınıza aşk katacak nadide şehirlerden Paris’i, eğer gitmediyseniz mutlaka düşünmelisiniz.

7. Budva

Budva

Budva büyüleyici manzarası, denizi ve yeşiliyle Karadağ’ın en güzel kasabalarındandır. Ayrıca bu kasabanın gece hayatı da oldukça renklidir. Tarihe tutkun bir çiftseniz Orta Çağ zamanında kalmış bu küçük kasabada aşkınızı sessiz, sakin ve huzur içinde yaşama şansı bulabilirsiniz.

8. Mauritus

Mauritus

”Issız bir adaya düşseniz yanınıza ne alırdınız?” gibi klasik bir soruyla mı başlasak acaba? Mauritus tam da öyle kafa dinlemelik bir tatil adası işte. Bu eşsiz adanın plajlarında dilediğinizce güneşlenip Hint Okyanusu’nda saatlerce yüzme ayrıcalığına erişeceksiniz. deniz, güneş ve kum bir süre sonra sizi sıkarsa bu adada yapacağınız en güzel etkinlik ise köpekbalığı ve balinaları gözleme dalışlarıdır. Tabii bu konuda bir korkunuz yoksa...

9. Prag

Prag

'‘Masal Şehri'’ olarak anılan Prag’da masalınızı düğününüzden sonra da devam ettirme şansı yakalayabilirsiniz. Gotik mimarisi, gece ışıl ışıllığıyla Prag’da kendinizi bambaşka bir medeniyetteymiş gibi hissedeceksiniz. Özellikle Astronomik Saat’in esrarı ve çan sesleri sizi hipnotize edip aşkınıza aşk katabilir.

10. Roma

Roma

Roma, Roma, Roma… aşk demek Roma demek… Balayı tatili için en ideal şehirlerden biridir. Tarihi, romantizmi ve eşsiz lezzetlerini bir arada bulacağınız bu eşi benzeri olmayan şehirde, sizde Aşk Çeşmesi’ne sağ elinizle sol omzunuzun üzerinden para atıp tekrar Roma’ya gelmeyi garantilemelisiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.