OFPOF

Ege’nin Muhteşem Koylarında Mükemmel Tatil

-
648
Etkileşim
sponsorluğu ile
sponsorluğu ile
sponsorluğu ile
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ege’nin Muhteşem Koylarında Mükemmel Tatil
0 izlenme
sponsorluğu ile
-

Masmavi denizi, yemyeşil koyları ve sıcakkanlı insanları ile Ege'nin muhteşem koylarını keşfetmeye hazırlanın!

Ege bölgesi gerek insanı gerek doğal güzellikleri ile dikkat çeken özel bölgelerden birisidir. Masmavi denizi, yemyeşil koyları, sıcakkanlı insanları ve lezzetli yöresel yemekleri ile herkesin hayatından en az bir kez ziyaret etmesi gereken bölgelerden birisi olan Ege’de özellikle Çeşme ve Bodrum sahip oldukları koylarla dikkat çekiyor. Ege’de tatil yapmak için size harika nedenleri bir arada sunacak ihtişamlı koylar arasından istediğinizi seçebilir ya da keyifli bir bölge turu yapabilirsiniz. 

Ayayorgi Koyu - Çeşme

Ayayorgi Koyu - Çeşme

Çeşme’nin oldukça popüler koyları arasında yer alan Ayayorgi, gündüz dinlenmek gece ise eğlenmek için seçebileceğiniz en güzel lokasyonlardan birisi. Popüler koylar arasında ilk sıralarda yer alan Ayayorgi bölgesinde hizmet veren Çeşme otelleri de hem konaklamak hem de bölgenin tadını çıkarmak için size seçenekler sunuyor. Çeşme hem çevresinde bulunan doğal ve tarihi güzellikleri hem de muhteşem Ege mutfağı ile her açıdan mükemmel bir tatil deneyimi için sizi bekliyor.

Delikli Koy - Alaçatı

Delikli Koy - Alaçatı

Alaçatı denildiği zaman ilk akla gelen insanı sörf yapmaya teşvik eden, yazın kavuran sıcaklığından kurtaran rüzgarlarıdır. Delikli Koy da adını bölgedeki rüzgarların ve dalgaların izi olarak karşımıza çıkan minik bir tünel ve ucundaki delikten alıyor. Bu tünelden ve deliren geçtikten 5 metre sonra ise bölge denizine ulaşmak mümkün. Bu eşsiz doğa harikasını ve daha fazlasını keşfetmek, bölgede zaman geçirmek için erken rezervasyon fırsatları sunan Alaçatı otelleri tam size göre

Kalem Adası - Dikili

Kalem Adası - Dikili

İzmir'in Dikili ilçesinde bulunan bu ada ise kesinlikle görmeye ve ayak basmaya değer. Büyüleyici ve temiz bir su, göğe uzanıp giden palmiyeler ve muhteşem bitki örtüsü ile adaya bastığınız andan itibaren şaşkınlığınızı gizleyemeceksiniz. 

Adaboğazı - Bodrum

Adaboğazı - Bodrum

Adaboğazı ya da daha çok bilinen adıyla Akvaryum Koyu, gerçek bir doğa şöleni yaşamanızı sağlayacak güzellikler arasında yer alıyor. Bölgede bulunan büyüklü küçüklü pek çok koy yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını size sunuyor. Bölgeye ulaşımın sadece teknelerle olması koyun doğal yapısının bugüne kadar başarılı bir şekilde korunmasını sağlamış. Bodrum popüler tatil merkezleri arasında uzun yıllardır yer alırken her insanın hayatından en az bir kez keşfetmek için zaman ayırması gereken yerlerden birisi. Erken rezervasyon avantajları ile şimdiden harika bir tatil planı yapma imkanı sunan Bodrum otelleri ile bölgenin eşsiz doğasını keşfederken aynı zamanda konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Assos - Çanakkale

Assos - Çanakkale

Ünlü zeytini ve temiz havasıyla Edremit Körfezi'nin kuzey ucunda yer alan Assos, berrak suyu ve insanı içine çeken tarihi ile görülmeye değer. Ege'nin bu yakası çok fazla kayalık olduğu için su filtrelenir ve berrak suya baktığınızda bir akvaryumu izlediğinizi zannedersiniz. Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı olan bu cennet, muhteşem de bir antik kente ev sahipliği yapar. Burada hem masmavi suya, hem de tarihe kesinlikle doyacaksınız. 

Datça - Muğla

Datça - Muğla

Barındırdığı 50'nin üzerindeki koy ile muhteşem bir yer Datça... 3 tarafı denizle çevrili olduğu için aslında burası bir yarımada. Yeşil ve mavinin her tonunu burada bulabilmek mümkün. Ayrıca Knidos Antik Kenti ile de tarihe doyabilirsiniz. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.