OFPOF

Ege’nin Muhteşem Koylarında Mükemmel Tatil

-
754
Etkileşim
sponsorluğu ile
sponsorluğu ile
sponsorluğu ile
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ege’nin Muhteşem Koylarında Mükemmel Tatil
0 izlenme
sponsorluğu ile
-

Masmavi denizi, yemyeşil koyları ve sıcakkanlı insanları ile Ege'nin muhteşem koylarını keşfetmeye hazırlanın!

Ege bölgesi gerek insanı gerek doğal güzellikleri ile dikkat çeken özel bölgelerden birisidir. Masmavi denizi, yemyeşil koyları, sıcakkanlı insanları ve lezzetli yöresel yemekleri ile herkesin hayatından en az bir kez ziyaret etmesi gereken bölgelerden birisi olan Ege’de özellikle Çeşme ve Bodrum sahip oldukları koylarla dikkat çekiyor. Ege’de tatil yapmak için size harika nedenleri bir arada sunacak ihtişamlı koylar arasından istediğinizi seçebilir ya da keyifli bir bölge turu yapabilirsiniz. 

Ayayorgi Koyu - Çeşme

Ayayorgi Koyu - Çeşme

Çeşme’nin oldukça popüler koyları arasında yer alan Ayayorgi, gündüz dinlenmek gece ise eğlenmek için seçebileceğiniz en güzel lokasyonlardan birisi. Popüler koylar arasında ilk sıralarda yer alan Ayayorgi bölgesinde hizmet veren Çeşme otelleri de hem konaklamak hem de bölgenin tadını çıkarmak için size seçenekler sunuyor. Çeşme hem çevresinde bulunan doğal ve tarihi güzellikleri hem de muhteşem Ege mutfağı ile her açıdan mükemmel bir tatil deneyimi için sizi bekliyor.

Delikli Koy - Alaçatı

Delikli Koy - Alaçatı

Alaçatı denildiği zaman ilk akla gelen insanı sörf yapmaya teşvik eden, yazın kavuran sıcaklığından kurtaran rüzgarlarıdır. Delikli Koy da adını bölgedeki rüzgarların ve dalgaların izi olarak karşımıza çıkan minik bir tünel ve ucundaki delikten alıyor. Bu tünelden ve deliren geçtikten 5 metre sonra ise bölge denizine ulaşmak mümkün. Bu eşsiz doğa harikasını ve daha fazlasını keşfetmek, bölgede zaman geçirmek için erken rezervasyon fırsatları sunan Alaçatı otelleri tam size göre

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.