OFPOF

Daha Önce Hiç Düşünmediğiniz 14 Tatil Fikri

-
342
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Daha Önce Hiç Düşünmediğiniz 14 Tatil Fikri
346 izlenme
Ofpofer
-

Sibirya'nın ideal bir tatil beldesi olduğunu kim bilebilirdi? Ya da uçsuz bucaksız çöllerin? Gelin bu mekanlara birlikte bakalım.

1. Umman

Umman

Ortadoğu'ya bir seyahat planlıyorsanız, Dubai'yi atlayın ve doğrudan Umman'a gidin. Hala tüm kültürü ve tipik manzarayı alırsınız, ancak yüz kat daha iyi. İnanılmaz misafirperver ve samimi olan yerliler var, muhtemelen birinin evine çay ya da akşam yemeği için en az bir kez davet edilirsiniz. Sonsuza dek sürecek olan kum tepeleri görmek için çölün yolunu tutabilir, 1000 yıllık bir kale gezmek için eski bir şehri ziyaret edebilir veya beyaz kumlu ve mavi suyu temizleyecek bir adaya feribotla gidersiniz. Seçenekler gerçekten sonsuzdur.

2. Tayvan

Tayvan

Japonya ve Çin arasında bir çeşit ülke. Kendi benzersiz lezzetleri var ve oldukça az turist mevcut. Başkent Taipei, özellikle şansınız varsa mutlaka ziyaret edin. Ayrıca yüzlerce şaşırtıcı yürüyüş parkuruyla çevrilidir, bu nedenle her iki dünyanın da en iyisini alıyorsunuz. Koşuşturmadan kaçmak istiyorsanız, sakinlik için dağlara doğru ilerleyin. Kendinizi şirin ara sokaklarda dolaşırken kaybetmek için adanın etrafındaki küçük köyleri ziyaret edin. New Beitou'da da inanılmaz sıcak kaynaklar var.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.