OFPOF

Çocuklarlarınızla Gezebileceğiniz 9 Yer

-
257
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çocuklarlarınızla  Gezebileceğiniz 9 Yer
301 izlenme
-

Çocuklarınızla Çocuk Olabileceğiniz Yurtiçi ve Yurtdışı Gidebileceğiniz Muhteşem Yerler

9. Sazova Parkı (Eskişehir)

Sazova Parkı (Eskişehir)

Masal Şatosu,Korsan Gemisi,Yapay Gölet,Ağaç Evler,Şirin evleri gibi alanlar bulunan bu parkta parkiçi ulaşım çok tatlı oyuncak bir trenle yapılıyor.

8. Harry Potter Studio Tour (İngiltere)

Harry Potter Studio Tour (İngiltere)

Çocuklarınızla beraber Harry Potter filminin çekildiği stüdyoda filmin dekorlarını,kostüm ve malzemelerini görebilirsiniz.Bu büyüye sizde ortak olabilirsiniz.

7. Tivoli Bahçeleri (Kopenhag)

Tivoli Bahçeleri (Kopenhag)

En eski eğlence merkezlerinden olan bu parkta Lunapark,hızlı trenler,konser salonları,müzikal ve pandomim gösterileri gösteriliyor.Ayrıca ziyaretçileri güzel bir akvaryum karşılıyor.

6. Maine Aile Kampı (Amerika)

Maine Aile Kampı (Amerika)

Ailenizle beraber harika bir doğanın içinde yer alan güzel bir kamp.Kamp aktiviteleri; kano yarışları,halat çekme gibi eğlenceli oyunlar bulunuyor.Çocuklarınız hem eğlenirken farklı insanlar sosyalleşmesini de sağlayabilirsiniz.

5. Universeum (İsveç)

Universeum (İsveç)

Çocuklarınız için bilim ve eğlencenin odak noktası.Bahçesinde kocaman bir dinazor bulunan çocuklara yönelik bir bilim müzesi.

4. Everland (Güney Kore)

Everland (Güney Kore)

40 yıldır hizmet veren bu park, aynı zamanda Güney Kore'nin en çok ziyaret edilen eğlence parklarından biri.İçinde festivaller ve çeşitli etkinliklerde düzenleniyor.

3. Sentosa Adası (Singapur)

Sentosa Adası (Singapur)

eğlence adası olarak da adlandırılan muhteşem bir ada.Yumuşacık kumsalı,akvaryumları ve egzotik canlıları ile siz farklı kültürleri tanımak isteyen aileleri bekliyor.

2. Legoland (Kaliforniya)

Legoland (Kaliforniya)

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye'de de açılan küçük yaştan beri Lego oynayan çocuklar için inanılmaz büyülü bir dünya.2 ile 15 yaş arası çocuklara hitap eden Legoland büyükler içinde çocuklarıyla çocuk olmak için ideal bir yer.

1. Disneyland (Euro Disney)

Disneyland (Euro Disney)

Çocuklarınızın izlediği çizgi film karakteriyle birlikte vakit geçirdiği hayal ile gerçeği ayırt edemediği farklı bir dünya.Disneyland ne kadar da çocuklar için açılmış olsa da büyükler içinde keyifli bir eğlence parkı.Türkiye'deki bir çok tur operatörlerinin de tur kapsamına aldığı ailecek gezilebilecek  sihirli bir dünya.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.