OFPOF

Bekarların Aile Otellerine Gidince Maruz Kaldığı Sahneler

-
7.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bekarların Aile Otellerine Gidince Maruz Kaldığı Sahneler
27.404 izlenme
Ofpofer
-

Bekarların tesadüfen ailelerin yoğun olduğu otellere gidince maruz kaldığı sahneler...

kız kıza ya da erkek erkeğe kafa tatili yapalım dediniz. Hani yaz aşkları eğlence, deniz, kum, güneş, uyku, dinlenme, bol aktivite... Ama şansınıza otelin %95'i çoluklu çocuklu aile. Mutlaka birimizin başından geçen olaylara bir göz atalım ne dersiniz. :)

1. Selülitsiz bacak düşmanları!

Selülitsiz bacak düşmanları!

Kızlar selülitsiz bacaklarınız, çocuklu hanımlarımızın kabusu olacak. Bulduğu her fırsatta sizi küçük düşürmek için tüm çabasını sarfedecek.

2. Spor salonu mağdurları

Spor salonu mağdurları

Ya siz beyler. Kış boyunca emek verdiniz, spor salonlarında helak oldunuz. Ve şimdi o atletik vücutlarınız hanımlarının yaptığı yemeklerle göbek sahibi olmuş babaların göz hapsinde olacak.

3. Koca avcısı mı?

Koca avcısı mı?

Kızlar biliyoruz, kız kıza tatile çıktınız. Amaç kafa dinlemek, yargılanmadan eğlenmek. Ama hanımlar için avcı muamelesi görürsünüz. O yargılayan, aşağılayan bakışlar üstünüzden çekilmez. :)

4. Toraman şova hoş geldiniz

Toraman şova hoş geldiniz

Beyler tamam sakin elbette üzülüyoruz halinize. Belki bir yaz aşkımız olur, şu güzel yaz ayları gülümsemeleriyle şenlenir diye geldiniz ve denizde havuzda babalarına bağırarak su şakaları yapan toramanların kahkahalarıyla festivale dönüşen günleriniz var.

5. İdare edemem anne!

İdare edemem anne!

Yaz günü yakar kavurur deyip bronzlaşmaya odaklandınız, elinizde kitabınız, denizin rüzgarla buluştuğunda çıkardığı muhteşem melodiyi dinlemek istiyosunuz... Yanlış tercih! Gürbüz çocuklarımızın sesleri, ağlamaları, onları avutmaya çalışan ailelerin isyanları dururken çok ayıp.

6. Sakın bakma yere bakma

Sakın bakma yere bakma

Snack sırasında kimse yok diye sevinmenizi elbette isterdik. Siz de göz hizasında baktığınızda mutlu olurdunuz. Ama bakmayın, yere bakmayın bacak boyunuzda 50 kişi var.

7. Şezlong kapma talimleri

Şezlong kapma talimleri

Plajda, havuzda şezlong bulma talimlerinizi yaptığınızı umuyoruz artık. Bilmeniz gerekir sabah 6 da uyanılır, baldız, enişte, onların çocukları hepsi düşünülür oraya şezlonglarla bir aile kampı kurulur... Elinizde plaj çantanız, şemsiyeniz öylece baka kalırsınız...

8. Gülmek ne demek ya

Gülmek ne demek ya

Çok eğlenmek, hunharca gülmek çocuk bakmaktan bitap düşmüş, her şeyin kavga meselesi haline geldiği çiftleri çok rahatsız eder...

9. Geceleri hızlı geçen yan komşular

Geceleri hızlı geçen yan komşular

Hani çok eğlenirken düşünmediğiniz çiftler vardı ya, biri yan komşunuz diğeri üst komşunuz. Yan komşunuz size gıcık olduğu için yalnızlığınızı her gece onikiden vuracak faaliyetler sergileyecekler. Üst komşunuz da tuzu biberi olacak. Saat 6'da uyanan çocuklarıyla uyuyamadığınız saatlerin uzamasına neden olacaklar.

10. Çekirge istilası değildir o

Çekirge istilası değildir o

Uyuyamadığınız için geç kahvaltıya kalırsınız ve sürpriz az önce istilaya uğradı o masalar. Kayınço, enişte, baldız, onun Almanya'dan gelen kuzeni...

11. Kutu kutu pense

Kutu kutu pense

Yapılan her aktivitede yarıştığınız, eş olduğunuz küçük arkadaşlarınıza merhaba deyin. :)

12. Enişteee hele beni bir de bele çek

Enişteee hele beni bir de bele çek

Su parkı eğlencelerinde, ensenizin dibinden "enişteeeeeee" bak bak nasıl atlıyorum diye bağırarak atlayan kayınçoya ve havuzda onunla boğuşmayı bekleyen toromanına dikkat edin.

13. Ben sevdim eller aldı da içimde acı kaldı

Ben sevdim eller aldı da içimde acı kaldı

Akşam eğlencelerinde ma aile kasap havası, Ankara havası oynayarak görsel şölen sunan aileyi tabii ki alkışlayacaksın.

14. Kumdan kaleler bu tatil burada biter

Kumdan kaleler bu tatil burada biter

Çocuklarıyla ilgilenmemizi isteyen ailelerin toromanlarına kumdan kaleler yaparken bulabilirsiiniz kendinizi. Onların gözünde bekarsınızdır, işsizsinizdir.

15. Siz kimsiniz?

Siz kimsiniz?

Arkadaşınızın istemeyerek krem sürdüğünü hisseden hemcinsiniz, kocasına krem sürdürerek sizi küçümseyen, zafer kazandım ben diyen bakışlarına maruz kalırsınız.

16. Ve vurucu dalga

Ve vurucu dalga

Kurduğunuz her insani ilişkide muhabbet çocuklara, evliliğe gelecek. Üzgünüz yalnızlık dalgası sizi bir kez daha devirecek.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.