OFPOF

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?

-
492
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?
712 izlenme
-

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün uzatılmasının ardından, turizm sektörü tekrardan hareketlenmeye başladı.

Çekirdek bir ailenin Antalya’daki 5 yıldızlı otellerde her şey dáhil 1500 TL’den başlayan fiyatlarla 5 gün boyunca tatil yapabileceğini belirten tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz,”Bu sene geçtiğimiz diğer yıllara kıyasla tatil yapmanın daha uygun”dedi.

Bu bayram herkes mutlu

Bu sene Kurban Bayramı diğer yıllara göre daha hareketli, hem tatilcilerin hem de turizmcilerin yüzler gülüyor. Ramazan Bayramından sonra Kurban Bayramı’nın da dokuz güne uzatılması sektöre hareket kazandıran faktörlerden biri olarak görülüyor. Tatilciler uygun fiyatları gördükçe, tatil sürelerini ileri bir tarihe erteliyor. Antalya’da beş yıldızlı otellerde kişi başı her şey dáhil 110 TL gibi fiyatlarla tatil yapabilme imkanı sunuyor. Ayrıca çok opsiyonlu seçeneklerde çocuklu aileler için iki günlük çocuk kampanyaları, ekonomik ulaşım paketleri, son dakika indirim fırsatları sunuluyor. Bu sene tatilcilerin Akdeniz ve Ege sahillerini doldurmasını bekliyoruz.

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-zheqyoa223

En çok rağbet görecek yerler

Yapılan raştırmalara göre, yurt içinde tatil yapacak aileler öncelik olarak Antalya’yı seçiyor. Side, Belek, Lara ve Alanya, çocukların gözdesi olan Su kaydırağı, Aqua park, animasyon gibi bir çok etkinliği mevcut bulundurduğu için öncelikli lokasyonların başın yer alıyor. Kurban Bayramında Ege Bölgesi’nde Bodrum,Kuşadası ve Marmaris tatilcilerini karşılamaya hazır. Tatili İstanbul’a yakın olduğu için Assos,Bozcaada ve Ayvalık’ta ilgi odakları arasında.

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-1zyr4bkn7h

Her bütçeye uygun tatil imkânı

Kurban Bayramı’nda, geçtiğimiz yıllara göre çok daha uygun fiyata tatil yapılabileceğini söyleyen tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, “Her sene özel dönemler de artan fiyatlar, bu bayram için henüz bir artış göstermedi. Her bütçeye uygun tatil imkânı olsa da, tatile çıkacakların rezervasyonlarını bir an önce yaptırmalarında fayda var çünkü sitemizdeki arama trendlerini ve rezervasyonları dikkate alarak, doluluk oranlarının kısa sürede yükseleceğini, bunun da fiyatlara yansıyacağını söylemek mümkün” dedi.

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-21z4s7wk4p

Dört kişilik bir ailenin beş yıldızlı ve her şey dâhil otellerdeki beş günlük konaklama fiyatları, bölgeye göre farklılık gösteriyor. En çok tercih edilen bölgelerin başında gelen Side’de 1700 – 3000 TL, Alanya’da 1500 – 2500 TL, Belek’te 2100 – 3500 TL, Bodrum’da 2000 – 3000 TL, Kuşadası’nda ise 1800 – 2750 TL fiyat aralığında tatil yapmak mümkün.

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-i48wt7l58n

Alanya

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-lzljt74cu4

Belek

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-dknk02jd5v

Bodrum

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-fahoxvlgn7

Kuşadası

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-b2b64j9tdi

Side

Bayram Tatilinde En Çok Rağbet Görecek Yerler: Bayramda Siz Neredesiniz?-di691vn67o


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık