OFPOF

Zlatan İbrahimovic, Manchester'da Kalabilir

-
263
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Zlatan İbrahimovic, Manchester'da Kalabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lukaku transferinden sonra Rooney'i Everton'a satan Manchester United forvet hattında tek isim kaldı ve ibreler yeniden İbra'ya dönebilir.

Romelu Lukaku'nun imza atması, Zlatan İbrahimovic'in manchester united'da kalma umutları için tabuttaki son çivi olacaktı.

Mirror gazetesine göre Belçikalı genç futbolcunun gelişini öne süren çıkış, Jose Mourinho'yu, Ibra'nın Avrupa Ligi'nde yaşanan çatlak ve bağ yaralanmalarından geri dönmesini beklemek için biraz zaman ayırabileceğini öne sürdü.

Nitekim Ibra, 2018'in başında tekrar faaliyete geçmesi ve güölenmesi ile birlikte Lukaku ile birlikte forma yarışı verebilir ve hatta Ibra Lukaku’yu yedek bırakabilecek güce ve performansa ulaşabilir.

United'ın Carrington'daki eğitim merkezinde güzel bir şekilde destek alan İbrahimoviç halen Old Trafford’da kalmaya devam edebilir, her ne kadar sözleşmesinin uzatılmayacağı belirtilmiş ve resmi bir şekilde açıklanmış olsa da bu karardan her an dönülünebilir ve biliyoruz ki İbra da henüz bir takım ile anlaşmış değil.

Bir başka iddia ise sezon başından bu yana kırmızı şeytanlar ile adı anılan James Rodriguez üzerine. Rooney’in neredeyse takımdan ayrılması kesinleşmesi ile birlikte James de artık Manchester United’a çok yakın ve kulübü Madrid ile somut görüşmeler yapılıyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık