OFPOF

Wayne Rooney Eski Kulübü Everton’a Dönüyor

-
323
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wayne Rooney Eski Kulübü Everton’a Dönüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

The sun gazetesinin haberine göre Wayne Rooney, eski kulübü Everton’a gidecek olursa haftada 250.000 euro kazanacak.

Sezon sonunun gelmesi ile birlikte hem git gide düşen performansı hem ilerleyen yaşından hem de teknik heyetin takımda gençleştirme ve güçlendirme yapacağından dolayı manchester united’ın yaşayan efsane kaptanı Wayne Rooney için yollar çok önceden gözükmüştü diyebiliriz.

Hatta Çin kulüplerinin de temasta olduğu konuşulmuştu ve Wayne Rooney sezon başı kampına henüz katılmamış olması ile birlikte takımdan ayrılacağına artık kesin gözü ile bakılıyordu.

Ancak The Sun gazetesinden şu ana kadar hiç dedikodusu yapılmamış bir iddia ortaya atıldı. Son manşet habere göre Wayne Rooney eski kulübü Everton’a gidecek, üstelik Everton bu transfer için herhangi bir transfer ücreti ödemeyecek.

The Sun, Manchester United’ın yıllardır kaptanlığını yapan yıldız futbolcu Wayne Rooney'nin Everton'a sansasyonel bir dönüş yapmanın eşiğinde olduğunu belirtirken, henüz her iki kulüpten de resmi bir açıklama ve duyuru yayınlanmadı. Ancak kaynaklara göre bu haber tamamıyla doğru ve en kısa süre içerisinde resmi açıklamalar yapılabilir.

İngiltere'nin eski kaptanı Wayne Rooney eski kulübü Everton’a gidecek olursa haftada 250.000 euro kazanacak.

Kaynak: espnfc.us


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık