OFPOF

Virgil van Dijk Yarışı Kızışıyor

-
291
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Virgil van Dijk Yarışı Kızışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Arsenal, Liverpool ve Chelsea, defans hattını Virgil van Dijk ile güçlendirmek için 50 milyon sterlini gözden çıkarmalı.

25 yaşındaki Virgil van Dijk, Hollanda milli takımının defans oyuncusu ve kuşkusuz bu sezon onun için harika geçiyor. 4 golü ile defans oyuncu olmasına rağmen duran toplarda ve ceza sahasında topla buluştuğunda yetenekli işler yapabildiğini kanıtlayan Virgil van Dijk, 25 yaşına rağmen oldukça tecrübeli bir isim.

Virgil van Dijk’in bu sezonki performansı ile birlikte birçok kulüp gözlerini üzerine dikmiş durumda. Özellikle de Arsenal, Liverpool ve Chelsea gibi ada takımları bu oyuncuyu transfer ederek defans hattını güçlendirmek istiyor. 50 milyon sterlin verilebileceği konuşulan oyuncu için en çok da Chelsea adı geçiyor. Southampton’ın defans hattındaki baş komutan olarak anılan futbolcu, özellikle Southampton’ın az gol yemesinde oldukça önemli bir isim diyebiliriz.

Antonio Conte’nin futbol dünyasına yeni renk kattığı taktiği ve futbol bakışı Virgil van Dijk için de oldukça uygun olarak görülüyor. Chelsea’nin de mali gücünü ve başarılı futbolunu düşünürsek, kuşkusuz Liverpool ve Arsenal’den daha ağır basan ve mantıklı gelen transfer olacaktır. City iddiaları da yer almasına rağmen mali gücünün zorlanması gerekiyor. Çünkü City son 3 yılda merkez defansa toplam 110 milyon sterlin gibi müthiş bir para harcadı. Bir kez daha bu büyüklükte paranın harcanması olanaksız gibi duruyor.

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık