OFPOF

Victor Lindelöf Manchester United Yolunda

-
236
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Victor Lindelöf Manchester United Yolunda
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester United'ın Victor Lindelöf transferi için 30 milyon dolarlık anlaşma yaptığı iddia edildi.

1 Tem 2015 tarihinde Portekiz’in Benfica takımı ile profesyonel futbol yaşamına imza atan Victor Lindelöf, stoper mevkiinin yanısıra sağ bek ve ön liberoda da forma giyebiliyor.

İsveç uyruklu genç futbolcu bu sezon takımının 47 karşılaşmasında formasını giyme başarısı göstermişti. Bunların yanısıra hem defanstaki soğuk kanlılığı hem de yeni taktiklerde yer alan daha pas yapıcı ve ataklara katılabilecek türde tarza sahip olan Victor Lindelöf birçok kulübün dikkatini çekmeyi başarmıştı.

İngiliz devi manchester united özellikle de bu oyuncu ile yakından ilgilenmiş ve transferi için görüşmeler yapmaya başlamıştı. Kırmızı Şeytanlar için gelen yeni bir iddia ile birlikte Victor Lindelöf transferi her an açıklanabilir. Üstelik İsveçli Victor Lindelöf transferi için Kırmızı Şeytanlar'ın 30 milyon dolar harcayacağı söylentiler arasında.

30.06.2021 tarihine kadar takımı ile sözleşmesi bulunan genç futbolcu, genel olarak transfer dedikodularına cevap vermekten kaçınmış ve her zaman takımı ile olan 5 yıllık sözleşmeyi söylemişti. Ancak her zaman ilk tercihi Benfica da olsa kendini geliştirmeye ve daha iyisine ulaşmak için de çok çalıştığını belirtmişti.

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık