OFPOF

Türk Futbolunun İlerleyen Yıllarda Premier Ligi Kıskandıracağını Kanıtlayan 7 Türk Takımı

-
1.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk Futbolunun İlerleyen Yıllarda Premier Ligi Kıskandıracağını Kanıtlayan 7 Türk Takımı
0 izlenme
Ofpofer
-

Yükselen değerleriyle Türk futbolunu inceleyerek gelecek yılları umut dolu beklemek...

Türkiye futbolu da gelecek vaat eden gençleriyle ilerleyen yıllar da daha üst sıralarda yer alacağını, başarılarıyla belli etmeye başladı artık. Peki Süper Lig ilerleyen yıllar da nasıl olacak? türk futbolunun yükselen takımları, gün geçtikce kadrolarını güçlendiren Anadolu takımları bizi heyecanlandırmaya devam ediyor. İlerleyen yıllar da futbolun en üst düzeyini izleyebileceğimizi, umut etmemizi sağlayan Türk teknik direktörleri de unutmamamız lazım tabii. Şimdi Süpe Lig de yıldızı parlayan takımlarımıza bir bakalım. 

1. Başakşehirspor Kulübü

Başakşehirspor Kulübü

İlk başta sanılanın aksine üç büyükler olmayacak. Başakşehir ile başlamamızın sebebi tabii ki de bu sene ki süper mücadeleleri. Gelecek dönemde çalışmalarının meyvesini daha fazla alacakları şimdiden belli. Bu çalışkanlıklarıyla çok güzel futbol izlememizin en büyük sebeplerinden.

2. Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Beşiktaş muhteşem yıllarını geçirdiği, çektiği cefadan sonra sefasını sürdüğü yıllarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Feda diye başlayan yıllardan sonra bu denli değişeceğini kimse tahmin edememişti belki de. türk futbolunun kadrosundaki yıldızlarıyla en güçlü takımı olarak karşımızda artık.

3. Antalyaspor Kulübü

Antalyaspor Kulübü

En başta Samuel Eto'o'ya değinmeden geçmek olmaz tabii. Bitmek bilmeyen enerjisi ile hala göz doldurmayı başaran süperstar. Şüphesiz Antalya'nın futboluna kattığı azımsanamaz. Atak futboluyla bütün takımların korkulu rüyası olmaya hala en büyük adaylardan biri Antalyaspor.

4. Osmanlıspor Futbol Kulübü

Osmanlıspor Futbol Kulübü

Bu sene Avrupa'daki futboluyla heyecanlandıran, nerde ne yapacağını kestiremeyeceğimiz, umut dolu bir takım. O kadar inanç dolu oynuyorlar ki, hiç sıkılmadan takip edebileceğimiz yükselen değerlerimizden.

5. Konyaspor Kulübü

Konyaspor Kulübü

Başarıya hep aç, inişli çıkışlı bir grafik. Futbolu tam anlamıyla oynamayı başaran güzide kulüplerimizden. İlerleyen yıllarda çok daha güçlü bir kulüp olacağına hiç şüphe etmeyeceğimiz, onurlu bir takım.

6. Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor Kulübü

İkinci yarıya kadrolarına kattıkları yıldızlarla muhteşem bir başlangıç yaparak, yeni stadlarında daha birçok başarıya aç olduklarını çok açık göstermiş oldular. Artık 4 büyükler diyeceğimiz günlere tekrar çok yakınız. 

7. Kayserispor Kulübü

Kayserispor Kulübü

Sergen Yalçın ile birlikte büyük takımları korkutmaya devam eden inaçlı bir takım. Bu şekilde çok değil iki sene daha inançlı futbollarını izlesek sanki bir şampiyonluk zor değil gibi.

Sadece 7 takımımızı az çok inceleyerek bir Premier liğ olabileceğimizi o kadar net gördük ki, umut etmemek, heyecan duymamak elde mi? Bu kadar kısa analizlerle Türkiye'nin azımsanamayacak güçlü bir liğ olduğunun farkına varmanızı sağlamaya çalışmak bile onur verici. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.