OFPOF

Tiemoué Bakayoko Chelsea’ye Yakın

-
236
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tiemoué Bakayoko Chelsea’ye Yakın
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester United ve Chelsea arasındaki Tiemoué Bakayoko savaşı yakında maviler için mutlu sonla bitebilir.

Şu sıralar manchester united teknik direktörü Jose Mourinho ve Chelsea teknik direktörü Conte arasında Tiemoué Bakayoko kızışması gerçekleşiyor. Birçok spor haber ajansı daha öncelerde bu transfere dikkat çekmişti ancak son Mail’in haberine göre, Chelsea Nemanja Matic'i Manchester United’a gönderecek ve böylece Tiemoué Bakayoko transferinde ön plana çıkmaya başlayacak. Hem o alanda oluşacak boşluk hem transfer geliri hem de kırmızı şeytanların o alandaki eksiğini kapatmasıyla tüm ibreler Chelsea’yi gösterecek.

Conte uzun süredir Tiemoué Bakayoko’yu takip ediyor. Daha önceki kulüplerde de sık sık yönetime bu oyuncunun alınması için baskı yapmış ama eli boş dönmüştü. Ancak son günlerdeki yönetim ile Conte arasındaki transfer çıkmazından kazanan olarak çıkan Conte bu sefer Tiemoué Bakayoko için çok daha iddialı.

Tiemoué Bakayoko henüz 22 yaşında ve Fildişi Sahili asıllı Fransız futbolcu Orta saha  ve Önlibero mevkilerinde görev almaktadır. Bu sezon kulübü Monaco ile 51 karşılaşmada forma giyen genç yıldız 3 defa ağları sarsmayı başardı ve 1 de asist yapma başarısı göstermişti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık