OFPOF

Sörf Yaparak Üstün Başarısını ve Saf Güzelliğini Tescil Ettiren 10 Yetenekli Kadın Sörfçü

-
867
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sörf Yaparak Üstün Başarısını ve Saf Güzelliğini Tescil Ettiren 10 Yetenekli Kadın Sörfçü
0 izlenme
Ofpofer
-

Sörf dünyasında başarılarının yanında güzellikleri ile de göz ve gönül dolduran 10 başarılı ve güzel sörfçü kadını sizler için seçtik.

10. Sage Erickson

Sage Erickson

Kaliforniya doğumlu sörfçü Sage, ünlü Rincon noktasında dalgaları keşfetmeyi öğrendi. 2013 dünya Turu sırasında Portekiz'de 3. sırada yer alan Sage, halihazırda 16. sıraya yerleşmesine rağmen 2014'te nihayet birinci olabildi. Sage'den çok şey bekleniyor ve kıvrımlı vücudu ile Kaliforniyalı bir sarışın olma özelliğine sahip.

9. Quincy Davis

Quincy Davis

Quincy, ABD'li  en genç sörfçü. Quincy Davis, New York'ta büyüdü ve şimdi Porto Riko ile Long Island arasında yaşamaktadır. Gerçek hayatta ise, Today Show sunucusudur. 

8. Laura Enever

Laura Enever

Avustralya'lı olan Laura Enever, hayatını ve yarışmalarını anlatan web dizisi "I Am Laura" da artık çalışmıyor olsa da taraftarları Laura'nın pozitifliğini seviyor.

7. Coco Ho

Coco Ho

Coco, İki kez Triple Crown ödülünü kazanan Dad Michael ve profesyonellerden biri olan kardeşi Mason'la birlikte Hawaii'de sörf yapan çok zengin bir kişiliktir. 11. sırada yer alan Coco, 2015'ten şu ana kadar ise 2. sırada yer aldı. 

6. Stephanie Gilmore

Stephanie Gilmore

Stephanie Gilmore, sadece 17 yaşındayken ilk büyük sörf yarışmasını kazandı. Avustralya'ya özgü bir yer olan Stephanie'de şimdi ünlü biri haline geldi. Gitar sevgisi ile tanınır. 

5. Maya Gabeira

Maya Gabeira

Maya Gabeira, Portekiz'in büyük dalga bölgesi Nazare'de yaklaşık 70-80 fit'lik sörf sırasında kaza geçirdi. Kırık bir ayak bileği ile rehabilitasyona girmek zorunda kalan Maya, sörfe sonrasında geri döndü. Destekçilerinden ciddi bir istek alması ona büyük güç verdi.

4. Malia Manuel

Malia Manuel

Malia Manuel, Hawai'nin yerli ve gerçek egzotik bir güzelliğidir. Aynı zamanda Hawai'in güzelliğinin simgesidir. 2013 yılında Kaliforniya'daki Oceanside'de bulunan Supergirl Pro'nun galibi olan Malia, geçen yıl 1. sırada yer aldı. Şimdi ise 9. sıradadır. 

3. Alana Blanchard

Alana Blanchard

Alana Blanchard, Instagram sayfasında sıcacık fotoğraflarını; sörf yapması haricinde seven ve beğenen yaklaşık 1,5 milyon takipçisi olduğu biliniyor. Hawaii'ye özgü bir özelliği olan Alana, aynı zamanda dünyanın en iyi gelen ve gelecek olan sörfçülerinden Jack Freestone'un da sevgilisidir. Alana, Rip Curl için mayo tasarlayıcısı ve modeli olarak bilinir. 

2. Kelia Moniz

Kelia Moniz

Kelia Moniz'in iyi sörfçü bir olduğu tartışılmazdır. Dört kardeşli bir aileden gelmektedir. Kelia'nın Faith Surf School adında bir sörf okulu da bulunmaktadır . 

1. Carissa Moore

Carissa Moore

Carissa Moore'da sörf dünyasında 1 numara olarak bilinir. Dalgalara karşı koyabilen acımasız bebek yüzlü bir sörfçüdür. Glamour dergisi, 2013 yılında "Yılın Kadını" olarak Carissa' yı seçmişti. Hayranları; geçmişteki mücadeleleri, vücut imajı ve insanlara saygısı nedeniyle ona adeta tapıyorlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.