OFPOF

Roy Hodgson Ocak Ayında Takıma Birçok Transfer Yapabilir

-
317
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Roy Hodgson Ocak Ayında Takıma Birçok Transfer Yapabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Frank De Boer yönetiminde 4 karşılaşmada gol dahi bulamayan Crystal Palace yeni menajer Roy Hodgson ile çıkış arıyor.

Frank De Boer’un gönderilmesi ile Crystal Palace'ın yeni teknik direktörü olan Roy Hodgson, takımının kötü gidişatına dur demek adına bir an önce takımı toparlamaya çalışıyor ve Ocak ayında takımın çehresini değiştirecek transferler için araştırmalar yapıyor.

Henüz bu sezon başlangıcında oynana 4 resmi lig maçında takımının başında kalabilen Frank De Boer, 4 karşılaşmada da rakiplerine karşı boyun eğmekten ve kalesinde 7 gol görmekten kaçınamadı.

Üstelik 4 karşılaşmada da takımın gol atamaması ve forvet bölgesinde top dahi yapaması Frank De Boer’un işine son verilmesini kaçınılmaz haline getirmişti.

Bunun üzerine kariyerinde Inter, Liverpool, Fulham gibi kulüplerin yanı sıra İsviçre, Finlandiya gibi milli takımlarda da çalışan 70 yaşındaki İngiliz teknik direktör Roy Hodgson takımın kötü gidişatına son verebilmek adına gece gündüz çalışıyor.

4-3-3 ofans taktik ile tanınan Roy Hodgson muhtemel Crystal Palace ve 13. sıradaki Southampton karşılamasında da bu taktik ile sahaya çıkacak ve takımı gol yollarındaki etkisizliğini bertaraf etmeye çalışacak.

Ayrıca Roy Hodgson’ın Ocak ayında Arsenal’in yıldızı Jack Wilshere’in de takıma transfer edilmesi için yönetimden istekte bulunduğu belirtildi.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık