OFPOF

Ronaldo Real Madrid'den Ayrılabilir

-
324
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ronaldo Real Madrid'den Ayrılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Vergi kaçakçılığı iddiası ile mutsuz günler geçiren Ronaldo'nun İspanya'dan ayrılmak istediği belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde futbol dünyası bir iddia ile sarsılmıştı. Hatta bu iddialar için de resmi girişimler başlamıştı. İlk iddialara göre Cristiano Ronaldo İspanya’da vergi kaçırıyordu. Bunun için de resmi girişimler başladı ve Ronaldo’nun harcamaları, kazancı, sözleşmesi ve tüm yaşamı araştırılmaya başlandı. Ronaldo her ne kadar bu iddiaları kabul etmese de oldukça da mutsuz görüntülendi.

Cristiano Ronaldo, İspanya'nın vergi dairesinin 14.7 milyon avroluk verginin ödenmemiş vergilerini dolandırmakla suçlanmasının ardından vicdaninin açık olduğunu söylüyor, ancak kesinlikle mutlu değil. Gerçekten o kadar mutsuz ki, Real Madrid'in avukatlarından birinin "haksız" olarak nitelendirdiği iddialardan ötürü İspanya'daki hayatını bırakmaya hazırlandığı haberleri dolaşıyor. Yani Ronaldo bu iddialar yüzünden Real Madrid kariyerine son verebilir.

Portekizli A Bola adındaki bir gazete, Ronaldo’nun görmüş olduğu muameleden de öfkelendiğini, bu durumdan hiç memnun olmadığını dile getirdiğini söyledi. Marca daha sonra bu hikayeyi onayladı ve 32 yaşındaki yıldız oyuncu için "gitmemek için onu sakinleştirmeye çalışıyor" şeklinde yorumu doğruladı. olan. Hatta Ronaldo ayrılık dileğini de kulübe bildirdiği iddia edildi.

kaynak(espnfc.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık