OFPOF

Real Madrid’in Mata Aşkı Alevlendi

-
339
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Real Madrid’in Mata Aşkı Alevlendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Profesyonel futbola Real Madrid Castilla ile merhaba diyen Mata ilk yuvasına geri dönebilir.

Express gazetesinin iddialar ile birlikte sunduğu yeni habere göre manchester united’ın İspanyol yıldız oyuncusu Juan Mata 30.06.2018 tarihine kadar kulübü ile olan sözleşmesini yenilemeyecek ve Ocak ayı itibari ile Real Madrid ve diğer takımlar ile görüşme yapma imkanına sahip olacak. Jose Moruinho’nun memnun olduğu ancak gelecek yıllarda onu biraz daha fazla yedek kulübesine çekerek daha genç oyunculara yer vermek istediği çok önceden beri biliniyor ancak onu tamamıyla kadrosundan kopartmayı kabul eder mi, yönetime sözleşme yenilenmesi için ısrar eder mi henüz netlik kazanmış değil.

Bu sezon takımı ile 12 karşılaşmaya çıkan ve 1 gol ile de takımına katkıda bulunan yıldız oyuncu etkili oyunu ve pas trafiğini kontörülü ile de dikkat çekiyor.

Zinedine Zidane, gelecek yaz Mata'nın sözleşmesi sona erdiğinde İspanyol yıldızı kadrosunda görmek istiyor ve bu yüzden de Manchester United ile arasındaki ilişkiyi yakından takip ediyor.

Yıldız oyuncu 1 Temmuz 2007 tarihinde bonservis bedeli olmadan yine sözleşmesinin sonuna geldiğinde Real Madrid Castilla takımından La Liga ekibi Valencia’ya transfer olmuş ve burada parlak günlerini yaşamıştı.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık